• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Remigiusz Mech i Ryszard Bobrycki z medalami OOM

191, 192 Medal Kostrzyńskich Zapaśników w Turnieju Rangi Mistrzowskiej. Nasi zapaśnicy Remigiusz Mech oraz Ryszard Bobrycki w takiej kolejności zdobyli 191, 192 medal dla Kostrzyna nad Odrą w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w dniach 13-15.06.2014 roku w Wałbrzychu. Brązowe krążki, które zwisły na piersiach naszych zawodników mają podwójną wartość, ponieważ są jednocześnie medalami Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Wysoki poziom finałów OOM i 7 a właściwie 6 naszych zapaśników(jeden z zawodników nie zmieścił się niestety w limicie PZZ) prezentowało się w gronie 160 uczestników finałów wyłonionych w drodze eliminacji w Pucharze Polski Kadetów w Raciborzu i Piotrkowie Trybunalskim(po 8 zawodników).

Na macie dobrze poczynali sobie również Paweł Hendlik(7 miejsce w kategorii 54 kg) oraz Sebastian Urbański(9 miejsce), którym nie wiele zabrakło do zdobycia kolejnych medali. W przypadku Pawła Hendlika to zła decyzja sędziego spowodowała, że prowadzący 5:0 Paweł znalazł się w pozycji zagrożonej a sędzia już odgwizdał łopatki, niestety została gorycz porażki i szansa na kolejny medal uciekła. Podsumowując nasz udział w finałach OOM był to kolejny sukces kostrzyńskich zapasów i potwierdził, że udane występy na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski i Międzynarodowym Turnieju w Holandii nie były dziełem przypadku lecz potwierdzeniem dużych możliwości naszych zapaśników.


Mariusz Staniszewski:191, 192 to piękna liczba a kiedy zobaczymy tą magiczną liczbę 200 medali,

Antoni Żołna: patrząc na przyśpieszenie jakie zrobili nasze chłopaki to może wiosną 2015 roku a może…
Mariusz Staniszewski: trzymamy kciuki i za słowo. Gratulujemy sukcesów.
Antoni Żołna: Dziękujemy i prosimy o cierpliwość.

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre