• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Młodzików

W dniu 22 czerwca w Trzcielu odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Młodzików rocznika 1999 – 2003. W gronie 185 zawodników z Norwegi, Dani, Białorusi, Rosji, Niemiec i Polski wystąpiło 9 naszych zapaśników zdobywając siedem medali: dwa złote, dwa srebrne oraz trzy brązowe. Klasą dla siebie i organizatorów był nasz medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Remigiusz Mech , który zdecydowanie zajął I miejsce deklasując rywali. Kolejny złoty medal zdobył Eryk Szterew, który również dominował w swojej kategorii wagowej. Srebrne medale zdobyli Kewin Metal oraz Maciej Czarnecki a brązowe Oskar Mech, Mateusz Borysewicz, Adrian Rojek.

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre