• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Bawiono się z przytupem do szóstej rano!

Bal SportuBawiono się z przytupem do szóstej rano! - XV Bal Przyjaciół Sportu. Z wielką klasą, w przesympatycznej atmosferze blisko osiemdziesiąt osób bawiło się w nocy z 31 stycznia na 1 lutego 2015 r. w murach Europejskiego Centrum Spotkań Seniorów i Osób Niepełnosprawnych na XV Balu Przyjaciół Kostrzyńskiego Sportu. Było bajecznie, kolorowo, z przytupem, po prostu super. O godzinie 20.00 prezes kostrzyńskiego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Olimp” Andrzej Kail, z burmistrzem Miasta Kostrzyn Andrzejem Kuntem, dyrektorem MOSiR Zygmuntem Mendelskim oraz trenerem koordynatorem sekcji zapasów Antonim Żołną, serdecznie powitali wszystkich miłych gości życząc im znakomitej zabawy, wspaniałej atmosfery i dobrej kondycji w tańcach.

Bal Sportu

Po powitaniach burmistrz Andrzej Kunt wzniósł toast, życząc obecnym na balu przyjaciołom sportu wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym, hojności, zaś sportowcom i szkoleniowcom życzył osiągnięcia jak najlepszych sportowych wyników w 2015 roku. Nie minęło kilkanaście minut, a już pojawiły się pierwsze pary na środku tańcząc w rytm muzyki, a wszystkich gości do białego rana fantastycznie bawił znany w Polsce zespół muzyczny „Funny Sunny Company” ze Szczecina. Bal był też okazją do wręczenia stosownych podziękowań w postaci efektownych statuetek zapaśniczych kostrzyńskim firmom oraz instytucjom za owocną współpracę, za pomoc i wspieranie działalności stowarzyszeń w 2014 roku.

Wyróżnienia z rąk Andrzeja Kaila, Artur Grzelczaka, Antoniego Żołny otrzymali: Dorota i Andrzej Szarek – firma „Akima”, Monika i Adam Frąckowiak – restauracja „HEJ”, Mariusz Hadrysiak – firma „Komputronik”, Ryszard Nagórny – Zakład Mechaniki Pojazdowej, Renata i Mariusz Chrzanowscy – firma „Regen”, Małgorzata i Grzegorz Wilman, Artur Grzelczak, Stanisław Grzelczak, Marcin Wieliczko, Stefan Biliński – Intermarche, Witold Zając – dyrektor Wendre Polska, Robert Szczepkowski – prezes Hanke Tissue, Mariusz Iwaszko, Tomasz Iwaszko, Kamil Chrzanowski, Krzysztof Grędziński, Grzegorz Moczulski, Czesław Pieczonka, Kazimierz Doroszko,Mieczysław Jaszcz – Pralnia „Perfect”, Dariusz Pstrągowski.

Bal Sportu

Dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski wręczył tabla, za owocną współpracę z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, za wielostronną pomoc oraz za całokształt działań na rzecz wspierania kultury fizycznej wśród mieszkańców Miasta Kostrzyn nad Odrą, dla Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – podziękowanie odebrał Andrzej Kail – dyrektor marketingu, Filius Metal – Jeremi Filuś, Sprint Oil – Marcin Bielecki i Sebastian Garbowski, MULTIBOR – Anna Borowska, Firma Turystyczno – Przewozowa – Mieczysław Paszkiewicz.
W trakcie balu zachwycano się smakiem gorących dań oraz wielu wyrobów garmażeryjnych znajdujących się na suto zastawionych stołach. Przez całą noc przy fantastycznej muzyce wszyscy bawili się doskonale, tworząc naprawdę sympatyczną, przyjacielską i szampańską atmosferę. Bawiono się do białego rana, a ostatnia para opuściła gościnne mury „Europejskiego Centrum” po godzinie 6.00.
Organizatorzy oraz uczestnicy balu serdecznie dziękują właścicielom restauracji „Kręgielnia” Ewie Mazur i Wojciechowi Kadzikowskimu oraz obsłudze , za profesjonalizm i znakomicie smakowo przygotowane i podane dania. Było więc szalenie sympatycznie, panowała przyjemna przyjacielska i wyjątkowa atmosfera. Jak co roku, (i tym razem także), impreza ta w ocenie bawiących się, przebija wszelkie inne imprezy, zabawy w Kostrzynie nad Odrą. W imieniu kadry szkoleniowej i zawodników, serdeczne podziękowania za dotychczasowe wsparcie rzeczowe i finansowe, za wszelką pomoc w przeprowadzeniu tego jakże udanego balu, z życzeniami dalszej owocnej współpracy, wszystkim przyjaciołom sportu zapaśniczego oraz wszystkim uczestnikom balu – za stworzenie wyjątkowej, bajecznej atmosfery, składają działacze kostrzyńskiego zapaśniczego stowarzyszenia SKF „Olimp”.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre