• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Zapaśnicy z trzema złotymi medalami

ZapasyZapaśnicy z trzema złotymi medalami na Międzynarodowym Turnieju w Brójcach. W Sobotę 20 czerwca w Brójcach odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy rozgrywany w ramach Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi Dzieci i Młodzików. Sportowa rywalizacja rozgrywana była na 4 matach. W zawodach wzięło udział 163 zawodników reprezentujących 13 klubów. Dodatkowo rangę imprezy podwyższyła obecność silnych zagranicznych klubów z Niemiec, Rosji i Norwegii.

Tym samym ostatni w pierwszej części sezonu przedwakacyjny turniej w Brójcach okazał się trudny, ale jednocześnie bardzo udany dla naszej ekipy.
Do wielkich finałów o pierwsze miejsce awansowało, aż 4 naszych zawodników z czego trzech zdobyło złoty medal. Najlepsi w swoich kategoriach wagowych okazali się: Kewin Metel 42 kg, Konrad Rojek 59 kg, i Maciej Czarnecki 85 kg. Czwarty z finalistów Mateusz Borysewicz 38 kg, nieznacznie na punkty uległ reprezentantowi Wrocławia zdobywając srebrny medal.
Pozostali reprezentanci Kostrzyna również zaliczyli udany start, tocząc wiele zaciętych pojedynków z naszymi rodakami i zagranicznymi zawodnikami. Nie udało im się zdobyć medalu, ale uplasowali się na wysokich piątych lokatach. Do tej grupy zawodników należą: Kacper Miklaszewski 42 kg, Marcel Kaczmarek 47 kg, Filip Rychterski 53 kg, Adrian Jaworski 59 kg, Konrad Kruszakin i Sylwester Borkowski 66 kg, Tomasz Lewandowski 85 kg.
Wszyscy nasi zawodnicy kwalifikując się do walk o złote i brązowe medale przyczynili się do uplasowania naszej drużyny na 3 miejscu w punktacji zespołowej.

 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre