• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Zapaśnicze podsumowania

zapasyDobrze ale nie do końca – Tak można podsumować starty kostrzyńskich zapaśników w Pucharze Polski Kadetów w Warszawie w dniach 6-8marca oraz Mistrzostwach Polski Juniorów w Kartuzach 13-14 marca. Zdobyliśmy cztery kwalifikacje do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży –wywalczyli je:  Eliasz Zdzitowiecki, Remigiusz Mech, Wiktor Zaoborny oraz Jakub Owczarczyk - jest Super. Z tego awansu cieszyliśmy się jak mało kto. Niestety trzech walczących o medale Remigiusz Mech, Wiktor Zaoborny, Jakub Owczarczyk przegrywają swoje walki i pozostają tylko piąte miejsca oraz niedosyt trenera.

 

zapasy

Te porażki wprowadzają w ekipie smutek, odpowiedź trenera nic się nie stało to tylko pozory a wewnątrz niestety ogromny żal. Jednak jak to bywa w sporcie trzeba trenować i ponownie stanąć do walki, a już niedługo bo w dniach 10-12 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski juniorów i Kadetów w zapasach będzie szansa na wywalczenie kolejnych medali.
Mistrzostwa Polski Juniorów w Kartuzach niestety też bez medalu, tutaj Paweł Hendlik przegrywa walkę o brązowy medal zajmując ostatecznie 5 miejsce. Tak więc nie wykorzystaliśmy 4 szans na zdobycie kolejnych medali i przekroczenia 300 w łącznej klasyfikacji medalowej w historii kostrzyńskich zapasów. Te sukcesy nie byłby możliwe gdyby nie wsparcie sponsorów a szczególnie Miasta Kostrzyn nad Odrą  oraz Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre