• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Złoto i srebro zapaśników w Holandii

zapasyZłoto i srebro zapaśników w Holandii. Daleki wyjazd kostrzyńskich zapaśników do Utrechtu w Holandii przyniósł wielki sukces naszym zapasnikom. Remigiusz Mech zdobył złoty medal a kategorii 50 kg a Eryk Szterew srebro w tategorii 69 kg. To jeden z największych sukcesów zapaśników w ostatnich 10 latach w tak wielkim turnieju, w którym startowało ponad 700 zawodników z 31 państw. W gronie tak wielu reprezentacji swój udział zaznaczył Kostrzyn nad Odrą okraszony finałami w dwóch kategoriach wagowych. Wysoki poziom turnieju bardzo zmotywował naszych zawodników, którzy im dalej szli do kolejnych rund  trafiali na coraz silniejszych rywali.

Tu klasą dla siebie był nasz mistrz Remigiusz Mech, który w pięknym stylu pokonał wszystkich przeciwników zdobywając złoto, potwierdzając tym, ze jest głównym faworytem do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy lub Świata. Natomiast srebro Eryka Szterewa to potwierdzenie, że rozwija się kolejny wielki talent w kostrzyńskich zapasach. Wspomnieć należy też o pozostałych zawodnikach walczących w Utrechcie, Kewin Metel przegrał dwa  pojedynki, ale był najmłodszym zawodnikiem w swojej kategorii wagowej.  Maciej Czarnecki piąty zawodnik Mistrzostw Polski młodzików przekona się, że jeszcze wiele pracy przed nim by zdobywać medale w kategorii w której wystartował po raz pierwszy.  O poziomie tego turnieju niech świadczy porażka naszego mistrza Wiktora Zaobornego, który musiał uznać wyższość zawodników z Danii i Holandii. Dzięki wsparciu Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej  oraz Miasta Kostrzyn nad Odrą  możemy cieszyć się z takich sukcesów na oczach tak wielu reprezentacji walczących na matach w Utrechcie w Holandii.

zapasy

 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre