• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Remigiusz Mech reprezentantem Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów w zapasach

MechRemigiusz Mech reprezentantem Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów w zapasach. Taką informację otrzymaliśmy wieczorem 22 lipca 2015 roku z Polskiego Związku Zapaśniczego. Remigiusz wystartuje w kategorii wagowej 50 kg w której to „Remik” wygrał turniej w Holandii a następnie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kostrzynie nad Odrą i został v-ce mistrzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. To kolejny wielki sukces kostrzyńskiego sportu świadczący o tym iż mamy utalentowaną młodzież przed którą otwiera się perspektywa udziału w wielkich imprezach sportowych takich jak Mistrzostwa Europy czy Świata. Życzymy naszemu zapaśnikowi takich wyników jak na matach naszego kraju.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre