• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Puchar Polski Kadetów - dwa medale zapaśników

zapasyW dniach  9-11 października w Radomiu który odbył się Puchar Polski Kadetów im. Władysława Miazio. Naszym zapaśnikom udało się wywalczyć kolejne medale tym razem tylko dwa brązowe a zdobyli je Wiktor Zaoborny, który nie dał żadnych szans zawodnikowi z Dębicy i po 30 sekundach zwyciężył 8:0 oraz Maciej Czarnecki, który pokonał w walce o medal zawodnika z Litwy 9:4. Maciej jest najmłodszy w tej kategorii wagowej a toczy ostre i wyrównane walki ze starszymi kolegami, którzy z niedowierzaniem opuszczają matę po przegranej walce. Dużym niedosytem zakończyły się walki naszego reprezentanta na Mistrzostwa Europy Remigiusza Mecha, który to po błędach sędziów musiał uznać wyższość rywali i pozostał bez medalu.

zapasy

Czekamy jeszcze na decyzję PZZ gdyż Zarząd SKF Olimp wystosował pismo do władz Polskiego Związku Zapaśniczego skargą o błędne prowadzenie walk Remigiusza Mecha oraz Konrada Rojka, w których to decyzje sędziowskie były krzywdzące dla naszych reprezentantów.
Rozwój kostrzyńskich zapasów i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie za które szczególnie dziękujemy Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – Prezes Artur Malec oraz Miastu Kostrzyn nad Odrą – Burmistrz Andrzej Kunt.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre