• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

zapaśniczy Turniej Gwiazdkowy

zapasyFinał Ligi Szkolnej – zakończenie zmagań zapaśników w 2015 roku. W dniu 21 grudnia 2015 roku MOSiR oraz SKF „Olimp” byli organizatorami „Turnieju Gwiazdkowego” a jednocześnie Finałowego Turnieju Ligi Międzyszkolnej w zapasach w stylu klasycznym. We wspaniałej świątecznej atmosferze i klimacie Świąt Bożego Narodzenia swoje zmagania toczyli zapaśnicy uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Ponad 70 zawodników biorących udział w rywalizacji dostarczyło wiele emocji licznie zgromadzonej publiczności złożonej z rodziców, rodzeństwa, rodzin ale również najbliższych znajomych.

zapasy

Ciekawe walki w grupie gimnazjalnej a i najmłodsi pokazali, że wielu potrafi wygrywać pięknymi rzutami. Spodziewaliśmy się dobrego kameralnego turnieju ale okazało się, że to jest już turniej wyższej rangi. Biorąc pod uwagę medalistów Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, turniejów ogólnopolskich czy  turnieju w Lubsku to odpowiedź jest jedna, zgadza się w turnieju dominowali Ci najlepsi ale tak łatwo nie było bo ich koledzy deptali im po pietach i o to chodzi. Jest się z czego cieszyć bo to siła naszych zapasów na następne lata. Już dzisiaj można powiedzieć, że rosną kolejni  medaliści i mistrzowie, tylko troszeczkę cierpliwości a będzie super. Jaki poziom zawodów taki Gwiazdor, uczestnicy turnieju otrzymali piękne medale za miejsca I-III oraz statuetki dla finalistów . na wysokości zadania stanął również Gwiazdor, który obdarował sportowców super paczkami, dziękujemy więc sponsorom Finałowego Turnieju:

 • ICT POLAND,
 • Pizzeria HEJ,
 • IKAA Suchomel,
 • Wendre POLSKA,
 • Grzegorz Siemieniecki,
 • Mariusz Hadrysiak,
 • Bar „Oczko”,
 • Intermarche,
 • Małgorzata Wilman,
 • Gimnazjum nr 1,
 • MOSiR Kostrzyn nad Odrą.

zapasy

Oto zdobywcy złotych medali:
Olaf Chuchnowski, Fabian Konopko, Wojciech Cudak, Julian Iwaszko, Filip Iwaszko, Dawid Kopka, Konrad Adamczewski, Szymon Konysz, Mateusz Borysewicz, Gracjan Czarnecki, Ernest Markowski, Kewin Metel, Marcel Kaczmarek, Adrian Jaworski, Konrad Rojek, Maciej Czarnecki.

Medale srebrne zdobyli:
Karol Gorzajski, Konrad Kruszankin, Tomasz Lewandowski, Kacper Mikłaszewski, Filip Rychterski, Piotr Bodnar, Jakub Frąckowiak, Kacper Pieczonka, Marek Sobków, Fabian Grzywacz, Oskar Surma, Maksymilian Kozakiewicz, Maksymilian Konysz, Łukasz Sawicki, Sebastian Smycz, Seweryn Kunt.

Brązowe medale zdobyli:
Kazimierz Kmieć, Grzegorz Konysz, Patryk Tadla, Jakub Kościelski, Piotr Biskowski, Emil Kamiński, Michał Sobków, Kamil Chachlica, Michał Sobków, Oskar Piaseczny, Alan Borkowski, Michał Mysona, Bartosz Kramek, Ksawery Tułacz, Oskar Matuk, Antoni Pieprzka, Aleks Kusyń, Seweryn Adamczewski.

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali:
Julian Iwaszko – szkoły podstawowe
Adrian Jaworski – szkoły gimnazjalne

W punktacji szkół podstawowych:

 1. Szkoła podstawowa nr 4
 2. Szkoła podstawowa nr 2

Szkoły gimnazjalne:

 1. Gimnazjum nr 1
 2. Gimnazjum nr 2

{gallery}2015/12/zapasyGwiazdkowy2015{/gallery}

KSSSE

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre