• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Grad medali zapaśników w Lubsku

zapasyNajmłodsi zapaśnicy z Kostrzyna rewelacją w Lubsku. W dniu 12 grudnia 2015 roku w Lubsku odbyły się Mistrzostwa Województwa w zapasach i mocowaniu młodzików i dzieci. W gronie 132 zawodników z Lubska, Trzciela, Żar i Kostrzyna nad Odrą nasi zawodnicy zdobyli 22 medale, w tym 10 złotych. Piękne jest to, że do zdobytych medali dodać należy w jakim stylu zostały zdobyte i kto je zdobył. Rewelacyjna okazała się najmłodsza grupa szkolna bawiąca się jeszcze w zapasy, bo tak należy określić naszych 6-10 latków. A styl w jakim sięgnęli po medale zaskoczył nawet naszych trenerów. Choć 14 zawodników z naszej ekipy startowało po raz pierwszy w zawodach(innych niż kostrzyńska liga szkolna) to właśnie oni w pięknym stylu zdobyli 5 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe medale.

zapasy

Emocje i wolę walki jaką pokazali nam w każdej walce pozwalają sądzić iż rosną nam prawdziwi Dominatorzy z Kostrzyna. Pierwsze walki z przeciwnikami z innych klubów – napięcie, stres, bule brzucha i głowy to towarzysze wszystkich najmłodszych. Wszystko to było zbędne bo z walki na walkę spisywali się coraz lepiej co pozwoliło zdobyć aż tyle medali. Również grupa młodzików zawalczyła bardzo dobrze zdobywając 5 złotych medali pokazali kto rządzi w grupie młodzików. Suma zdobytych medali była największa a 10 złotych z 21 możliwych do zdobycia było pokazem siły zapaśników z Kostrzyna nad Odrą. W punktacji zespołowej zwyciężył Agros Żary przed Kostrzynem, Lubskiem i Trzcielem. Ciężko byłoby wyróżnić zawodników z tak licznej grupy medalistów, którzy nie dali za dużo szans przeciwnikom. Zrobimy to jednak ukazując ich od najniższej kategorii wagowej.

zapasy

Złote medale:
Wojciech Cudak, Julian Iwaszko, Filip Iwaszko, Kacper Pieczonka, Maksymilian Konysz, Kewin Metel, Oskar Mech, Adrian Jaworski, Kacper Kopyra,   Tomasz Lewandowski.  

Srebrne medale:
Marek Sobków, Fabian Grzywacz, Patryk Chuchnowski, Fabian Konopko, Grzegorz Konysz, Jakub Frąckowiak, Kacper Miklaszewski, Sylwester Borkowski.

Brązowe medale:
Alek Kusyń, Marcel Kaczmarek, Dawid Kopka, Sebastian Adamczewski, Alan Borkowski.

Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta  Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy!!!.

{gallery}2015/12/zapasyLubsko{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre