• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Złoto dla Wiktora poraz drugi

zapasyFrankfurt nad Odrą to drugie miasto w Niemczech gdzie zapaśnik z Kostrzyna nad Odrą zwycięża w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym kadetów.  W dniu 26 września ponad 350 zapaśników z 17 państw uczestniczyło w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym kadetów w zapasach „Brandenburgia CUP 2015” w którym udział wzięła ekipa zapaśników z Kostrzyna nad Odrą. Turniej jak co roku miał odpowiedzieć na pytanie w jakiej formie znajdują się kostrzynianie w sezonie jesiennym. Okazało się że jest całkiem nieźle, choć w innych eksperymentalnych kategoriach wagowych było dobrze  ale najlepiej i to jak wypadł Wiktor Zaoborny wygrywając drugi rok z rzędu  w bardzo dobrym stylu swoja kategorie wagową zostając jednocześnie wybranym najlepszym zagranicznym zapaśnikiem. Tak więc to kolejny sukces naszego zapaśnika.

 zapasy
Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta  Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy!!!.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre