• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

12 medali zapaśników w Starej Kamienicy

zapasy12 medali w Starej Kamienicy na inauguracji nowego sezonu zapaśniczego. Niezwykle udany początek nowego sezonu sportowego zaliczyli nasi zapaśnicy zdobywając kilkanaście medali na matach w Starej Kamienicy. W sobotę 27 lutego na oficjalym ważeniu stawiło się aż 170 zawodników z 14 klubów. Dodatkowo rangę imprezy podwyższyła obecność dwóch ekip z Niemiec i jednej z Czech. Rywalizacja dzieci i młodzieży rozgrywana była na trzech matach i trwała blisko 7 godzin. Nasza ekipa okazała się bardzo mocna zarówno w grupie młodzików 13-15 lat jak również w dzieciach 7-12 lat.

zapasyI właśnie dzięki temu udało nam się zdobyć 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej wyprzedzając o wiele liczniejsze ekipy np. z Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry czy Raciborza. Szczególne słowa pochwały należą się naszym najmłodszym zapaśnikom, którzy po raz pierwszy toczyli swoje zmagania w rywalizacji międzywojewódzkiej, a już udało im się zdobyć  kilka medali. Natomiast grupa młodzików swoim występem udowodniła, że aktualny sezon będzie równie udany jak poprzedni i przyniesie nam wiele radości i tyle samo medali.
    
W Starej Kamienicy wywalczyliśmy następujące lokaty:

2 m. Wojciech Cudak 25 kg,
3 m. Julian Iwaszko 27 kg,
1 m. Filip Iwaszko 27 kg,
5 m. Kacper Pieczonka 32 kg,
5 m. Konrad Adamczewski 35 kg,
5 m. Fabian Grzywacz 38 kg,
1 m. Mateusz Borysewicz 46 kg,
3 m. Aleksander Kolano 60 kg,
2 m. Nikodem Suchomel 35 kg,
2 m. Kewin Metel 42 kg,
2 m. Kacper Miklaszewski 47 kg,
2 m. Adrian Jaworski 66 kg,
3 m. Sylwester Borkowski 66 kg,
5 m. Karol Gorajski 66 kg,
3 m. Tomasz Lewandowski 85 kg,
3 m. Kacper Kopyra 100 kg.

Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!

Artur Żołna

{gallery}2016/02/zapasyStaraKamienica{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre