• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Sebastian Urbański srebrnym medalistą Mistrzostw Polski

zapasySebastian Urbański srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów.  W Pabianicach w dniach 20-21 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów starszych(20 lat) w zapasach styl klasyczny w których startowała 6 osobowa grupa zawodników SKF „Olimp” Kostrzyn nad Odrą. Miło nam poinformować, że zawodnik z Kostrzyna Sebastian Urbański zdobył tytuł v-ce Mistrza Polski   w kategorii wagowej 50 kg, przegrywając dopiero w finale z Grzegorzem Mańkutem z Radomia. Po wyrównanej walce do 4 minuty Sebastian popełnił błąd próbując wykonać rzut biodrowy spadł do parteru za co sędziowie zaliczyli punkty dla przeciwnika, następnie nie wybronił parteru tracąc kolejne punkty i w efekcie tego przegrywa walkę o złoty medal.

 

zapasy

Słabiej wypadli pozostali nasi zawodnicy choć 10 miejsce zajął Paweł Hendlik to nie zmienia to faktu, że liczyliśmy na jego medal. Paweł prowadząc wysoko na punkty(3-krotnie miał przewagę 8 pkt) to jednak sędziowie nie mieli liczydła i w końcu stało się, że Paweł został skontrowany i oczywiście sędziowie odgwizdali w pozycji(prawie siedzącej) położenie na łopatki, no i marzenia o kolejnym medalu w grupie juniorów odkładam na kolejny rok. Tak wiec radość ociera się z niedosytem ale chłopaki twierdzą, że nasz czas dopiero nadchodzi.

Dziękujemy za wsparcie -  Burmistrzowi Miasta Andrzejowi Kuntowi, naszym sponsorom szczególnie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre