• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Zapaśnicy z medalami we Wrocławiu

zapasyZapaśnicy z medalami we Wrocławiu - W sobotę 14 maja we Wrocławiu odbył się czwarty rzut Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych. Do sportowej rywalizacji stanęło 114 zawodników z dziesięciu klubów. Nasze Miasto reprezentowała 14 osobowa ekipa dzieci i młodzików. Niestety z powodu szkolnych wycieczek klasowych nie wszyscy nasi zawodnicy mogli wziąć udział w sobotnich rozgrywkach. Zabrakło między innymi kilku czołowych młodzików: Adriana Jaworskiego, Filipa Rychterskiego, Tomasza Lewandowskiego czy Karola Gorajskiego.

zapasy

Pomimo braku uczestnictwa w zawodach wyżej wymienionych chłopców nasza drużyna stanęła na wysokości zadania i wywalczyła osiem medali: trzy złote, jeden srebrny i cztery brązowe. Złote medale zawisły na szyi Juliana Iwaszko 29 kg, Mateusza Borysewicza 42 kg oraz Kacpra Kopyry 100 kg. Warto dodać, że zarówno Julian jak i Mateusz od początku sezonu nie odnieśli żadnej porażki. Są zdecydowanymi dominatorami swoich kategorii wagowych. Srebrny medal w kategorii 47 kg zdobył Marcel Kaczmarek przegrywając jedynie z aktualnym v-ce Mistrzem Polski Młodzików Bartoszem Kaczorem. Marcel jeszcze nie zdobył w lidze pierwszego miejsca, ale walczy bardzo równo i zawsze jest finalistą. Brązowe krążki wywalczyli: Nikodem Suchomel 35 kg, Kacper Miklaszewski 47 kg, Sylwek Borkowski 66 kg i Łukasz Sawicki 100 kg. Tym razem do strefy medalowej nie dotarli: Kewin Metel, Alan Borkowski, Bartosz Mazurek, Marek Sobków, Konrad Adamczewski i Aleksander Kolano.
Już za miesiąc kolejny turniej w ramach międzywojewódzkiej ligi, który odbędzie się w Trzcielu. Z pewnością damy z siebie wszystko i nie zawiedziemy naszych kibiców.


Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!Artur Żołna

{gallery}2016/05/zapasyWroclaw{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre