• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Wyśmienity start zapaśników w Jeleniej Górze

zapasyWyśmienity start zapaśników w Jeleniej Górze. Po przerwie wakacyjnej rozpoczęliśmy kontynuację sezonu zapaśniczego od bardzo udanego startu 10.09 w Jeleniej Górze. Na międzywojewódzkim turnieju „O złoty pas” do sportowej rywalizacji stanęło 127 zawodników reprezentujących 11 klubów z trzech województw. Już od pierwszych pojedynków nasi zawodnicy pokazali, że okres wakacji przeznaczyli nie tylko na odpoczynek, ale również na treningi w klubie i obozie sportowym Kadry Województwa Młodzików i Kadetów w Pogorzelicy. Efektem bardzo dobrej dyspozycji okazało się, że aż 13 zawodników z 15 osobowej ekipy awansowało do strefy medalowej. 

zapasy

W gronie najlepszych-złotych medalistów znaleźli się: Filip Iwaszko 29 kg, Mateusz Borysewicz 42 kg, Marcel Kaczmarek 53 kg, Filip Rychterski 59 kg, Tomasz Lewandowski 85 kg i Kacper Kopyra 100 kg. Srebrne medale zdobyli: Kevin Metel 42 kg, Kacper Miklaszewski 47 kg, Adrian Jaworski 66 kg. Natomiast brązowe krążki wywalczyli: Kamil Hachlica 32 kg, Nikodem Suchomel 38 kg, Konrad Adamczewski 35 kg oraz Sylwster Borkowski 66 kg. Na piątych lokatach uplasowali się Łukasz Sawicki 100 kg i Bartosz Mazurek 53 kg. W punktacji zespołowej uplasowaliśmy się na wysokiej drugiej pozycji.
Kolejnym wspaniałym wyróżnieniem zawodów było wybranie Marcela Kaczmarka „Najlepszym zawodnikiem Turnieju”. Nasz zawodnik startujący w najliczniej obstawionej kategorii 53 kg w pięknym stylu zdeklasował wszystkich swoich rywali.
Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!
Artur Żołna

{gallery}2016/09/zapasyJelenia{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre