• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Złoty weekend zapaśników

zapasyZłoty weekend zapaśników - W sobotę 17 września nasi zapaśnicy startowali na dwóch międzynarodowych turniejach. Jeden odbył się Poznaniu, na którym wystartowało 8 zawodników, a drugi w Kędzierzynie Koźlu, gdzie reprezentowało nas 3 zawodników. W Poznaniu stawiły się kluby rywalizujące w międzywojewódzkiej regionalnej lidze młodzików oraz silne ekipy z Gdańska, Grajewa, Litwy, Łotwy i Chorwacji. Natomiast do Kędzierzyna Koźle przyjechały zaproszone kluby z kliku województw i ekipa czeska. 

Tak więc nasi chłopcy mieli znakomitą okazję zmierzyć się nie tylko ze swoimi rodakami, ale także z zapaśnikami innych państw. Bardzo cieszy nas fakt, że przy tak mocnej obsadzie każdy nasz zawodnik stoczył kilka zaciętych pojedynków z bardzo dobrymi rywalami. Oczywiście nie wszystkim udało się przedostać do strefy medalowej, ale każdy zaliczył dobry występ. W gronie niepokonanych złotych medalistów znaleźli się: Filip Iwaszko 29 kg, Mateusz Borysewicz 42 kg, Kevin Metel 45 kg, Kacper Miklaszewski 48 kg, Filip Rychterski 59 kg oraz Kacper Kopyra 100 kg. Brązowe medale zdobyli: Karol Gorajski 66 kg i Tomasz Lewandowski 85 kg. Na piątych pozycjach uplasowali się: Marcel Kaczmarek 53 kg, Sylwek Borkowski i Adrian Jaworski obydwaj 66 kg.
Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre