• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

11 medali na Międzywojewódzkiej zapaśniczej lidze w Żarach

zapsy11 medali na Międzywojewódzkiej zapaśniczej lidze w Żarach. W sobotę w Żarach odbył się przedostatni turniej w ramach Międzywojewódzkiej Regionalnej ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych. Frekwencja jak zwykle bardzo dopisała i na zawodach stawiły się wszystkie klubu rywalizujące w ligowych rozgrywkach. Na trzech matach o najwyższe miejsca walczyło ponad 130 zawodników. Kostrzyńska ekipa wystąpiła w 14 osobowym składzie.  Nasi chłopcy spisali się znakomicie bo zgarnęli aż 11 medali, co w klasyfikacji drużynowej uplasowało nas na drugim miejscu tuż za drużyną gospodarzy.  

Wyniki naszej ekipy:
- 1 m. Filip Iwaszko 29 kg.
- 1 m. Filip Rychterski 59 kg.
- 1 m. Tomasz Lewandowski 100 kg.
- 2 m. Kevin Metel 47 kg.
- 3 m. Kamil Hachlica 32 kg.
- 3 m. Konrad Adamczewski 35 kg.
- 3 m. Nikodem Suchomel 38 kg.
- 3 m. Kacper Miklaszewski 47 kg.
- 3 m. Marcel Kaczmarek 53 kg.
- 3 m. Adrian Jaworski 73 kg.
- 3 m. Sylwek Borkowski 66 kg.
- 5 m. Bartosz Mazurek 53 kg.
- 5 m. Kacper Kopyra 85 kg.
- 7 m. Jakub Sroka 85 kg.

Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!
Artur Żołna

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre