• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Zapaśnicy w złocie

Drużynowe1 miejsce zapaśników w finale Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi dzieci i młodzików w Pieńsku. W sobotę 29 października w Pieńsku odbył się już ostatni, finałowy turniej cyklu Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi Dzieci i Młodzików w zapasach. W zawodach wzięło udział 125 zawodników z 11 klubów. Dla niektórych  reprezentantów Kostrzyna nad Odrą turniej był potwierdzeniem sportowej dominacji nad przeciwnikami w generalnej końcowej klasyfikacji sezonu 2016 r. Lada dzień zostaną podsumowane wszystkie starty i poznamy dziesięciu najlepszych zawodników całej ligi. Spodziewamy się, że w tym gronie znajdzie się przynajmniej kilku naszych. Zawody te były również ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą się już za tydzień w Żukowie. Nasz występ w Pieńsku okazał się bardzo udany, a chłopcy w sumie zdobyli 11 medali.  Jako drużyna zostaliśmy najlepszą ekipą i na podium stanęliśmy na najwyższym stopniu podium.

 

Kilku naszych zawodników celowo wystartowało w kategoriach wyższych aby sprawdzić swoje możliwości w konfrontacji z trochę cięższymi i silniejszymi od siebie. Tymi zawodnikami byli F.Iwaszko, K.Metel, A.Jaworski, T.Lewandowski. Każdy z nich spisał się znakomicie awansując do finału, a w dodatku Filipowi i Tomkowi udało się wygrać swoje kategorie. Brawo! Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!
 
1 m. Iwaszko Filip 3 m. Hachlica Kamil
na podium: Filip Iwaszko (29 kg - I miejsce) oraz Kamil Hachlica (32 kg - III Miejsce) 
 
1 m. Borysewicz Mateusz
na podium: Mateusz Borysewicz (42 kg - I miejsce) 
 
1 m. Lewandowski Tomasz
na podium: Tomasz Lewandowski (100 kg - I miejsce)  
 
2 m. Metel Kevin 3 m. Miklaszewski Kacper
na podium w kat.47 kg: Kewin Metel (II miejsce) oraz Kacper Miklaszewski (III miejsce)
 
2 m. Jaworski Adrian
na podium: Adrian Jaworski (73 kg - II miejsce) 
 
2 m. Kaczmarek Marcel
na podium: Marcel Kaczmarek (53 kg - II miejsce) 
 
2 m. Rychterski Filip
na podium: Filip Rychterski (59 kg - II miejsce) 
 
2 m. Kopyra Kacper 3 m. Jakub Sroka
na podium w kat.85 kg: Kacper Kopyra (II miejsce) oraz Jakub Sroka (III miejsce)
 
Tuż za podium na piątym miejscu stanął Bartosz Mazurek 53 kg, który rywalizował w zdecydowanie najsilniejszej i najliczniejszej kategorii wagowej turniej.

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre