• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

MOCNE UDERZENIE ZAPAŚNIKÓW WE FRANKFURCIE

zapasyMocne uderzenie zapaśników we Frankfurcie nad Odrą. Pięć medali zdobyli Kostrzynianie na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Kadetów-Młodzików „Brandenburgia Cup” w Frankfurcie nad Odrą w dniach 14-15.10.2016. Jest to jeden z najmocniejszych turniejów zapaśniczych w Europie w tej grupie wiekowej, skupiający na starcie kluby i reprezentacje siedemnastu państw oraz całą czołówka niemieckich klubów. Zdecydowany prym wiedli zapaśnicy ze wschodniej Europy, ale i reprezentacje Węgier, USA, Argentyny, Rumunii, Czech, Holandii a także i Polski mieli swoich zwycięzców.

zapasy

Mieliśmy swojego faworyta w kategorii do 100 kilogramów, był nim Maciej Czarnecki i nie zawiódł zdobywając I miejsce i złoty medal pokonując reprezentantów Czech, Niemiec oraz kolegę klubowego Tomasza Lewandowskiego.
W drugim finale w kategorii wagowej 50 kg Kacper Miklaszewski uległ reprezentantowi Ukrainy zdobywając II miejsce i srebrny medal. Ponadto nasi zapaśnicy zdobyli trzy medale brązowe: Filip Iwaszko - 32 kg, Kacper Kopyra 85 kg oraz Tomasz Lewandowski w kat. wagowej 100 kg. Dobre walki naszych zawodników mają nabierać wartości by w zawodach najwyższej rangi osiągnąć najważniejszy cel – medal mistrzostw Polski w 2017 roku. Wiemy że, aby osiągnąć ten cel musimy nabierać doświadczenia w każdych zawodach po każdej walce, dlatego zdecydowaliśmy się aby wiodąca grupa miała możliwość jak największej ilości startów w mocnych turniejach w kraju i poza jego granicami.


To wszystko jest możliwe dzięki wsparciu Kostrzyńskich firm a w szczególności: Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Arctic Paper, Intermarche, Hanke Tissue, Bricomarche, Miejskie Zakłady Komunalne, IKAA Suchomel, GBS Barlinek, Wendre Polska i ICT Poland.


 {gallery}2016/12/zapasyFrankfurt{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre