• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Bez medalu w Pucharze Polski Kadetów w Radomiu

zapsyBez medalu w Pucharze Polski Kadetów w Radomiu. Radom gościł 197 zapaśników z Ukrainy, Białorusi ,Norwegii oraz 42 klubów z Polski na Jesiennym Pucharze Polski- Memoriale „ im. Wł. Miazia”. Siedmioro osobowa ekipa z Kostrzyna nad Odrą jechała z nadziejami na zdobycie medali bez względu jakiego koloru. Niestety nie tym razem. Zawiedli nasi reprezentanci, chociaż nic za wszelką cenę, to jednak lekki zawód jest faktem. Największe oczekiwania skierowane były do Maćka Czarneckiego który należał do jednych z faworytów kategorii wagowej 100 kg. Niestety po bardzo dobrze rozgrywanej walce o finał Maciek dominował w walce z zawodnikiem z Lubawy, lecz chwila nieuwagi kosztowała utratę prowadzenia i przegraną walkę mimo pogoni za wygraniem walki odrabia jeszcze 1 pkt by ostatecznie przegrać 3:4/2:0 na 15 sek. przed końcem walki.

W walce o brązowy medal zabrakło rutyny i tak jak w poprzedniej walce to nasz zawodnik dominował w walce z zawodnikiem z Poznania jednak brązowy medal pojechał do Poznania. Walkę o brązowy medal stoczył Kacper Miklaszewski i mimo przegranej walki jest to jego nowe doświadczenie w grupie Kadetów. Pozostali nasi reprezentanci Marcel Kaczmarek, Adrian Jaworski, Sylwester Borkowski, Tomasz Lewandowski czy Kacper Kopyra też nie przynieśli wstydu. Nie zawalczyli na miarę swoich możliwości i oczekiwań, nic za wszelką cenę poczekajmy spokojnie na efekty pracy na treningach i już po pierwszym Pucharze Polski 2017r. Będziemy znali możliwości naszych zawodników SKF „Olimp”.

Dziękujemy za wsparcie kostrzyńskim firmom a szczególnie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre