• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Akcja zima w MOsir z zapasami

zapasyDrugi tydzień „Akcji Zima 2017” w MOSiR zakończony, także ten tydzień obfitował w wiele ciekawych imprez sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych przez MOSiR przy współpracy z kostrzyńskimi stowarzyszeniami sportowymi takimi jak UKS „Warta”, UKS „Nukleon”, UKS „Jedynka”, SKF Olimp. Miedzy 6 a 10 lutego odbyły się dwa rzuty Grand Prix tenisa stołowego(poniedziałek i piątek), turniej piłki ręcznej chłopców(wtorek), wyjazd na basen do Gorzowa Wlkp.(środa) oraz turniej zapaśniczy chłopców(czwartek). Łącznie w drugim tygodniu ferii udział w zorganizowanych imprezach wzięło około 140 dzieci.

 

 

Przedostatni dzień ferii (czwartek) to już tradycyjnie dzień zapaśniczy. Tym razem na hali sportowej MOSiR zebrało się blisko 40 młodych adeptów sportu zapaśniczego, którzy stanęli do rywalizacji na macie. Nie były to typowe walki zapaśnicze tylko „mocowanie na macie” bez rzutów. Mimo to walki wzbudziły wiele emocji wśród licznie zebranych kibiców w tym Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą Andrzeja Kunta.

{gallery}2017/02/zapasyAkcjaZima{/gallery}


Imprezy zorganizowano przy współpracy z kostrzyńskimi stowarzyszeniami sportowymi takimi jak UKS „Warta”, UKS „Nukleon”, UKS „Jedynka”, SKF Olimp i tu MOSiR składa podziękowania nauczycielom oraz trenerom za udzieloną pomoc organizacyjną: w szczególności Panu Henrykowi Bąkowi oraz Panu Markowi Zatylnemu oraz Krzysztofowi Trzcińskiemu.

Dla wszystkich uczestników przygotowano słodkie upominki w postaci: czekolady, owoców, napoi a dla najlepszych zarówno w konkurencjach zespołowych jak i indywidualnych pamiątkowe statuetki oraz medale.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre