• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Zapaśnicy SKF OLIMP już walczą

zapasyZapaśnicy SKF OLIMP już walczą. Od Pucharu Polski seniorów rozpoczęli rywalizację kostrzyńscy zapaśnicy sezon 2017. Radom Gościł całą czołówkę Polskich zapaśników oraz ekipy z Białorusi i Ukrainy. Wśród nich nasi kostrzyńscy gladiatorzy, którzy od tych startów uzależniają plany startów w Polskiej Lidze Drużynowej. Okazuję się, że nie po raz pierwszy   takie starty pokazują siłę  danego klubu i pozycję w rankingu. W grupach wiekowych Młodzik-Kadet-Junior wychodzi to dość dobrze bo mieścimy się w pierwszej dziesiątce a nawet na pozycjach III-VI. Świadczy to, że siła w zapasach jest duża i to potwierdził start Grzegorza Piotrowskiego i Adriana Kościelniaka w I Pucharze Polski Seniorów w Radomiu.

Obaj panowie walczyli o medal ale okazało się, że jeszcze nie tym razem. Obaj zapaśnicy zajęli V miejsca przegrywając walki o brązowe medale a blisko finału  był Adrian Kościelniak, który 3-krotnie prowadził z reprezentantem Białorusi 6 punktami ale niestety zabrakło zdrowia. Niezłe boje toczył Wiktor Zaobornyy choć przegrał obie walki to wynik 0:1 z Mistrzem polski jest małą sensacją. Tak więc za pierwszy nas występ należą się małe brawa.

Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. głównym sponsorem naszych zapaśników w Pucharze Polski.  Dziękujemy !!!

{gallery}2017/02/zapasyRadom{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre