• MPS w zapasach

W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

Read more
  • MMP Kadetów i Juniorów

W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

Read more
  • „Brandenburgia Cup 2013”

Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

Read more

Video MPS w zapasach

Zapaśnicy z kolejnymi medalami

zapasyZapaśnicy z kolejnymi medalami na Międzywojewódzkim Turnieju w Pieńsku. W sobotę 14 października w Pieńsku odbył się szósty turniej cyklu Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi Dzieci i Młodzików w zapasach. W zawodach wzięło udział 123 zawodników z 11 klubów. Dla kilku reprezentantów Kostrzyna nad Odrą turniej był kolejnym szczeblem w drabince do generalnej końcowej klasyfikacji „dziesięciu najlepszych zawodników całej ligi”. Jak co roku również i w tym spodziewamy się, że w gronie najlepszych znajdzie się przynajmniej kilku naszych. Bardzo duże szanse na dziesiątkę najlepszych mają: Wojciech Cudak, Filip Iwaszko, Kevin Metel, Mateusz Borysewicz i Marcel Kaczmarek.

Już 4 listopada odbędzie się ostatnia liga w Bielawie, która będzie podsumowaniem całej międzywojewódzkiej rywalizacji. Nasz występ w Pieńsku okazał się udany, a chłopcy zdobyli 7 medali. Pierwsze miejsca zdobyli Filip Iwaszko 32 kg. i Oskar Piekutowski 35 kg. Drugie lokaty zajęli Mateusz Borysewicz 53 kg. i Wojciech Cudak 32 kg. Trzecie miejsca wywalczyli: Marcel Kaczmarek 66 kg, Bartosz Mazurek 59 kg, Adam Szymański 85 kg. Tuż za podium na piątym miejscu stanął Konrad Adamczewski 42 kg. Ponadto miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli: Miłosz Mazurek i Fabian Grzywacz w 50 kg, Bartosz Galareta i Byulent Zekerya w 59 kg, oraz Myusret Myusret 66 kg.
Kilku naszych zawodników celowo wystartowało w kategoriach wyższych aby sprawdzić swoje możliwości w konfrontacji z trochę cięższymi i silniejszymi od siebie. Tymi zawodnikami byli między innymi M. Borysewicz, Marcel Kaczmarek i Konrad Adamczewski.

Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!