• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

11 medali kostrzyńskich zapaśników

zapasyZary11 medali na Międzywojewódzkiej zapaśniczej lidze w Żarach. W sobotę w Żarach odbył się przedostatni turniej w ramach Międzywojewódzkiej Regionalnej ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych. Frekwencja jak zwykle bardzo dopisała i na zawodach stawiły się wszystkie klubu rywalizujące w ligowych rozgrywkach. Na trzech matach o najwyższe miejsca walczyło ok 100 zawodników. Kostrzyńska ekipa wystąpiła w 14 osobowym składzie. Nasi chłopcy spisali się znakomicie bo zgarnęli aż 11 medali, co w klasyfikacji drużynowej uplasowało nas na drugim miejscu tuż za drużyną gospodarzy.


Wyniki naszej ekipy:
1 m. Filip Iwaszko 32 kg.
1 m. Mateusz Borysewicz 47 kg.
1 m. Kevin Metel 53 kg.
2 m. Wojciech Cudak 32 kg.
2 m. Oskar Piekutowski 38 kg.
3 m. Jakub Frąckowiak 35 kg.
3 m. Konrad Adamczewski 42 kg.
3 m. Szymon Konysz 50 kg.
3 m. Fabian Grzywacz 55 kg.
3 m. Bartosz Mazurek 59 kg.
3 m. Bartosz Zwoliński 73 kg.
5 m. Byulent Zekerya 59 kg.
5 m. Dawid Kopka 46 kg.
7 m. Bartosz Galareta 59 kg.


Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!Artur Żołna

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre