• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

kolejne medale zapaśników

zapasyZapaśnicy kończą Międzywojewódzką Ligę z siedmioma medalami w Bielawie. W sobotę 4 listopada w Bielawie odbył się już ostatni, finałowy turniej cyklu Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi Dzieci i Młodzików w zapasach. W zawodach wzięło udział 126 zawodników z 11 klubów w tym bardzo silna ekipa z Ukrainy. Dla niektórych reprezentantów Kostrzyna nad Odrą turniej był potwierdzeniem sportowej dominacji nad przeciwnikami w generalnej końcowej klasyfikacji sezonu 2017. 

Lada dzień zostaną podsumowane wszystkie starty i poznamy dziesięciu najlepszych zawodników całej ligi. Już wiemy, że w tym gronie znajdzie się kilku kostrzyńskich zawodników. Zawody te były również ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą się 10-12 listopada w Raciborzu. Trzymajcie za nas kciuki !!!

Wyniki z Bielawy:
Złote medale - Wojciech Cudak 29 kg i Filip Iwaszko 32 kg.
Srebrne medale - Mateusz Borysewicz 47 kg, Adam Szymański 85 kg.
Brązowe Medale - Oskar Piekutowski 38 kg, Kevin Metel 53 kg, Bartosz Mazurek 59 kg.
Piąte i siódme miejsca - Konrad Adamczewski 42 kg, Fabian Grzywacz 60 kg, Aleksander Kolano +60 kg, Byulent Zekerya i Bartosz Galareta 59 kg, Bartosz Zwoliński 73 kg.
W klasyfikacji drużynowej stanęliśmy na trzecim stopniu podium tuż za ekipą z Wrocławia oraz Bielawy.


Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!


 {gallery}2017/11/zapasyBielawa{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre