• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Złoty turniej Barbórkowy

zapasyZłoty turniej Barbórkowy. Katowice były organizatorem Międzynarodowego Turnieju zapaśniczego „Barbórka 2017”. Kolejny raz kostrzyńscy zapaśnicy pokazali, że mocno liczą się w walkach o medale bez względu na miejsce i rangę zawodów. W gronie zawodników z Rosji, Węgier, Mołdawii, Czech, Niemiec zapaśnicy z Kostrzyna nad Odrą wywalczyli w eliminacjach 5 szans na medale a byli to Nikodem Suchomel, Kacper Miklaszewski, Marcel Kaczmarek, Kwein Metel, Adam Szymański. Walki o brązowe medale przegrali Nikodem Suchomel, Kacper Miklaszewski, Adam Szymański choć teoretycznie nie przegrał żadnej walki.

 

 

 

zapasy

W pierwszej walce zremisował 10:10 a w walce o brązowy medal także był remis 4:4 to decyzją sędziów zajął 5 miejsce. W walkach o złote medale było rewelacyjnie, Kewin Metel pokonuje po kolei krajowych i zagranicznych zawodników nie dając im żadnych szans, choć reprezentanci Czech i Mołdawii byli bardzo trudnymi przeciwnikami i to on zostaje złotym medalistą w kategorii 53 kg. Bez większych szans byli także przeciwnicy Marcela Kaczmarka, który spokojnie walcząc zdobył drugi złoty medal dla Kostrzyna. W walce towarzyskiej ze zwycięzcą kategorii wagowej 54 kg medalista Mistrzostw Polski po dwóch akcjach zakończył walkę wygrywając przez przewagę techniczną. Sumując dwa ostatnie wyjazdowe turnieje należy je ocenić dobrze!!! Mamy nadzieję na kolejne udane zmagania już w lutym 2018 roku.

{gallery}2018/01/zapasyKatowice{/gallery}


Pragniemy podziękować firmą wspierającym wyjazdy naszych zapaśników z SKF „Olimp” na tak ważne zawody a wspierają nas: Kostrzyńsko Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, HANKE TISUE, Arctic Paper, Polchar, InterMarche, IKAA Suchomel, ICT Poland.


 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre