• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Jesienny Puchar Polski kadetów

ZaapsyJesienny Puchar Polski kadetów – blisko medali. W dniach 6-8.10. 2017 roku w Radomiu odbył się Puchar Polski Kadetów w zapasach im. Wł. Bajorka. W gronie 180 zawodników reprezentujących 42 kluby oraz reprezentantów Białorusi, Ukrainy, Niemiec startowała również ekipa z Kostrzyna nad Odrą zapaśnicy SKF Olimp Kostrzyn. Nasi zapaśnicy mieli trzy szanse na zdobycie medalu, ale tym razem zakończyło się na V miejscu Kacpra Miklaszewskiego oraz Kacpra Kopyry i na VII miejscu Marcela Kaczmarka. Wielka szkoda, że zabrakło medalu choć na drodze do ich zdobycia stanęli zawodnicy zagraniczni to i stopień trudności zmienił się. Nieźle walczyli również inni nasi zawodnicy, którzy po raz pierwszy wystąpili w grupie kadetów mowa tu o Kewinie Metalu, Filipie Rychterskim, którzy nabierają doświadczenia i pewien jestem, że wiosna 2018 roku będzie owocna w medale.

Na usprawiedliwienie uznałem, że start w tak ważnej imprezie w naturalnych kategoriach wagowych będzie procentował w 2018 roku obecnością na pozycjach medalowych w Mistrzostwach Polski czy Pucharze Polski.


Pragniemy podziękować za wspieranie wyjazdów naszych zapaśników z SKF „Olimp” na tak ważne zawody - Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, prezesowi Krzysztofowi Kielcowi oraz dyrektorowi marketingu – Andrzejowi Kailowi.


 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre