• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Trzy medale młodzików na zapaśniczym Ogólnopolskim Turnieju w Żukowie

zapasyTrzy medale młodzików na zapaśniczym Ogólnopolskim Turnieju w Żukowie. W ubiegły weekend 21-22 udaliśmy się do oddalonego o 360 km. Żukowa na Ogólnopolskie Mistrzostwa Makroregionu Młodzików, które były centralną imprezą organizowaną przez Polski Związek Zapaśniczy. W turnieju startowali zawodnicy z klubów reprezentujących cztery województwa: lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie i pomorskie. Cenny uwagi jest fakt, iż nasi medaliści automatycznie trafili do Kadry Województwa Lubuskiego oraz szerokiej Kadry Polski juniorów młodszych. I właśnie z tego cieszymy się najbardziej ponieważ reprezentacja UKS „Jedynka” wywalczyła trzy medale i tyle samo miejsc w kadrze.

Zdobyliśmy jedno srebro, które wywalczył Filip Iwaszko 38 kg. oraz dwa brązy, jeden Konrada Adamczewskiego 41kg, a drugi Mateusza Borysewicz-Woźnickiego 52 kg. O krok od trzeciego miejsca byli także Oskar Piekutowski 41 kg. i Myusret Myusret 75 kg, którzy na punkty przegrali swoje pojedynki zajmując piąte lokaty.
Szczególne słowa pochwały należą się najmłodszym chłopcom z rocznika 2006, którzy po raz pierwszy mieli prawo startu w takiej imprezie, gdzie mierzyli swoje siły z zawodnikami rocznika 2004-2005. Należą do nich: Wojciech Cudak, Kacper Sobczyk, Filip Iwaszko i Konrad Adamczewski. Ci dwaj ostatni udowodnili wszystkim, że już w pierwszym roku startu można wywalczyć awans do Kadry Województwa. Wszystkim chłopakom gratulujemy dobrych walk w tak ważnych zawodach !!!
W najbliższym czasie przed nami jeszcze kilka międzywojewódzkich i ogólnopolskich zawodów, a na początku listopada najważniejsza impreza dla tej grupy wiekowej czyli Mistrzostwa Polski Młodzików w Janowie Lubelskim. Wierni kibice trzymajcie za nas kciuki !!!


Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!Artur Żołna Mariusz Torbiczuk

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre