• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Zapaśniczy Memoriał im „ Wł. Miazio"

miazioMiędzynarodowy Turniej Zapaśniczy - Memoriał im „ Wł. Miazio„ Puchar Polski Kadetów w Zapasach 5-7.10.2018 Radom. Dwa medale Kostrzynian. Nasi zapaśnicy wykorzystali dwie szanse na zdobycie medali. Tak krótko można opisać start Zapaśników z Kostrzyna nad Odrą w kolejnym Pucharze Polski Kadetów im. „Wł. Miazio” w Radomiu. Wysoko postawili poprzeczkę naszym zawodnikom reprezentanci Ukrainy i Białorusi w walkach o medale którzy nie pozwolili by w rywalizacji  z nimi Kewin Metel 60-kg. oraz Marcel Kaczmarek - 65 kg. stanęli na najwyższym stopniu podium. Wcześniejsze walki pokazały że w dobrej formie są nasi zawodnicy to jednak za wcześnie na rywalizację z reprezentantami z Litwy Białorusi czy Ukrainy.

Jednak te doświadczenia wyniesione z takich zawodów doprowadzą do sukcesów w kolejnym turnieju o tak wysokiej randze. To pierwszy start naszych zapaśników po wakacyjnej przerwie i cierpliwie należy poczekać na kolejne zdobycze medalowe. Wszystkie starty naszych zawodników rejestrujemy aby posiadać informację o przeciwnikach którzy mogą być przeciwnikami w walkach o medale. Dobrze poczynał sobie też najmłodszy w ekipie Mateusz Borysewicz, przegrał walkę z reprezentantem Ukrainy o prawo walki o medal, jeżeli Mateusz utrzyma taką formę będzie jednym z faworytów do medalu w Mistrzostwach Polski Młodzików w Janowie Lubelskim.


Dziękujemy Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej za wsparcie finansowe udziału naszych Kostrzyńskich Zapaśników w Pucharze Polski Kadetów w Radomiu

{gallery}2018/10/zapasyRadomMiazio{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre