• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

UKS „Jedynka” z medalami

UKS „Jedynka” z medalami na Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodzików w Żukowie.W piątek 23 października sześcioosobowa ekipa zapaśników UKS „Jedynka” udała się na jeden z najważniejszych turniejów w swojej grupie wiekowej. W tym trudnym czasie pandemii młodzi zapaśnicy robią wszystko aby utrzymać formę i odpowiednio przygotować się do głównego turnieju tego sezonu jakim będą Mistrzostwa Polski. W związku z powyższym Trenerzy „Jedynki” podjęli decyzję o wystawieniu swoich zawodników w eksperymentalnych kategoriach wagowych w celu sprawdzenia się z silniejszymi przeciwnikami. Plan taktyczny został zrealizowany, wiele emocjonujących pojedynków, mądre podejście do walki i przywozimy do Kostrzyna 4 cenne medale. Z bardzo dobrej strony pokazał się Wojtek Cudak, który nie stracił żadnego technicznego punktu w turnieju i pewnie wygrał swoją kategorie wagową. Swoje aspiracje medalowe potwierdzili też Filip Iwaszko oraz Kacper Sobczyk, a do coraz wyższej dyspozycji sportowej dochodzi Artur Zalewski.

Nasi najmłodsi zawodnicy w drużynie Gracjan Somerski i Antoni Ludka, debiutujący w turnieju rangi mistrzowskiej, zdobywają cenne doświadczenie, które ma procentować w najbliższych latach startów. Występ na zawodach w Żukowie możemy zaliczyć do udanych, tym bardziej, że tak naprawdę formę szykujemy na Mistrzostwa Polski, które już wkrótce miejmy nadzieję odbędą się w Kostrzynie i wystąpimy w pełnym składzie osobowym.

Na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików wywalczyliśmy następujące lokaty:
10m. Gracjan Somerski 38kg.
1m. Filip Iwaszko 41kg.
3m. Kacper Sobczyk 44kg.
1m. Wojciech Cudak 48kg.
3m. Artur Zalewski 52kg.
9m. Antoni Ludka 68kg.

Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów.

Dziękujemy !!!
Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

{gallery}2020/10/zapasyZukowo{/gallery}

 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre