• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Udany początek zapaśników UKS "Jedynka"

Zapaśnicy UKS „Jedynka“ bardzo udanie wznawiają sezon po przerwie koronawirusowej. W sobotę 12 września wystartowaliśmy na Międzynarodowych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Trzcielu. Długo wyczekiwane zawody nareszcie mogły się odbyć. Oczywiście turniej odbył się zgodnie z wszystkimi wymogami sanitarno-epidemiologicznymi. Nasi zawodnicy swoim startem udowodnili, że nie poszły na marne treningi online, które odbywaliśmy w początkowej fazie epidemii i grupowe zaraz po luzowaniu obostrzeń. Wspólnie z cała drużyną nie pozwoliliśmy na utratę formy z początku sezonu. Dzięki takiej postawie ekipy udało nam się zdobyć 10 medali indywidualnie i 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Brawo chłopaki !!!

zapasy

W imprezie udział wzięło 140 zawodników z 15 klubów głównie reprezentujących województwa: dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie. UKS „Jedynka“ wystąpiła w 16 osobowym składzie. Zawodnicy zdobyli następujące medale: 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe. W naszej drużynie ponownie zawitał Fabian Grzywacz, który ponad rok temu uległ wypadkowi i przeszedł skomplikowane operacje. Dzięki jego wewnętrznej determinacji i długiej rehabilitacji możemy się cieszyć, że Fabian wrócił do sportu. I żeby było tego mało jego forma i apetyt na medale ciągle rośnie ! Fabian Jesteś Wielki !!!
W klasyfikacji drużynowej o jeden mały punkt przegraliśmy o miejsce drugie.

W Trzcielu wywalczyliśmy następujące lokaty:


1 m. Piotr Dąbrowski 35 kg. (dzieci)
1 m. Danylo Okhrimenko 38 kg. (młodzik)
1 m. Filip Iwaszko 41 kg. (młodzik)
1 m. Wojciech Cudak 48 kg. (młodzik)
1 m. Nataniel Troczyński 52 kg. (młodzik)
2 m. Kacper Sobczyk 44 kg. (młodzik)
2 m. Gracjan Somerski 35 kg. (dzieci)
2 m. Mykyta Skrypyn +85 kg. (młodzik)
3 m. Julian Iwaszko 42 kg. (dzieci)
3 m. Damian Nowak 46 kg. (dzieci)
5 m. Filip Molczyk 38 kg. (dzieci)
5 m. Aleks Kusyń 60 kg. (dzieci)
5 m. Artur Zalewski 57 kg. (młodzik)
5 m. Fabian Grzywacz 57 kg. (młodzik)
5 m. Aleksander Kolano 68 kg. (młodzik)
5 m. Mietliński Bartosz 85 kg. (młodzik)


Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów. Dziękujemy !!!

 

Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

 {gallery}2020/09/zapasyTrzciel{/gallery}

 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre