• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Eliminacje do OOM Poznań

W dniu 10-11 maja 2013 roku w Poznaniu odbył się turniej zapaśniczy – eliminacje Makroregionalne do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Bardzo dobry występ kostrzyńskich zapaśników doprowadził rekordową ilość – 8 naszych zawodników do finałów. Utrudnieniem regulaminowym zawodów był fakt kwalifikowania się tylko dwóch najlepszych zawodników z kategorii wagowej a losowanie dało wiele niespodzianek. Jednak w tym dniu nic nie było w stanie stanąć na przeszkodzie naszym zawodnikom, po prostu zrobili swoje.

 Wyniki turnieju:

 

Kategoria wagowa Miejsce Imię Nazwisko
42 kg I Sebastian Urbański
46 kg II Adrian Rojek
50 kg I Łukasz Choroszej
50 kg II Aleksander Szymczak
54 kg III Paweł Hendlik
58 kg I Eliasz Zdzitowiecki
58 kg III Bartosz Bożek
76 kg II Dawid Staniszewski
85 kg I Grzegorz Dzieciątkowski
100 kg II Ryszard Bobrycki

 


Klasyfikacja zespołowa:

 

 1. SKF „Olimp” Kostrzyn
 2. KS „Sobieski” Poznań
 3. KS „Agros” Żary

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre