• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Dolnośląska Liga w Zapasach i mocowaniu

Turniej zapaśniczy 14 września 2013 roku w Jeleniej Górze odbył się turniej zapaśniczy  Dolnośląskiej Ligii w Zapasach i mocowaniu. W gronie 164 zawodników z 16 klubów udział wzięli zapaśnicy SKF „Olimp” Kostrzyn, był to kolejny bardzo udany występ naszych zawodników czego efektem było zdobycie 9 medali: 4 złotych, 1 srebrnego oraz 4 brązowych. Ponadto z grona wszystkich zawodników wybrano najlepszego zawodnika Turnieju, sędziowie oraz trenerzy mieli problem w wyborze pomiędzy zawodnikami SKF „Olimp” Wiktorem Zaobornym a Eliaszem Zdzitowieckim.

Decyzją sędziów wybrano Wiktora Zaobornego, który otrzymał w nagrodę piękny puchar. W ostrej rywalizacji z klubami; Śląska Wrocław, Sobieskiego Poznań, Zagłębia Wałbrzych czy Agros Żary to Kostrzynianie najwięcej razy stawali na najwyższym podium, zwyciężając w nieoficjalnej punktacji zespołowej. Tak więc IV rzut LDD i Mł. umocnił na pozycji liderów naszych zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych takich jak: Konrad Rojek, Dawid Siroń, Wiktor Zaoborny, Remigiusz Mech, Eliasz Zdzitowiecki, Ryszard Bobrycki. Zawody te miały również charakter kwalifikacji do turnieju we Frankfurcie na Odrą, jak również przygotowań do Pucharu Polski Kadetów oraz grudniowych Mistrzostw Polski Młodzików. Kolejna impreza wspierana przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną dała nam większe możliwości kontaktu z przedstawicielami innych klubów i nadzieje na medale z Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski Młodzików.

Medaliści turnieju:


Złote medale:
Dawid Siroń
Wiktor Zaoborny
Eliasz Zdzitowiecki
Ryszard Bobrycki

Srebrny:
Tomasz Krupa

Brązowe:
Aleksander Szymczak
Jakub Owczarczyk
Patryk Mikołajczak
Paweł Łuczak

{gallery}zawody2013/dlwz14wrzesnia{/gallery}

 


 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre