• MPS w zapasach

W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

Read more
  • MMP Kadetów i Juniorów

W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

Read more
  • „Brandenburgia Cup 2013”

Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

Read more

Video MPS w zapasach

„Brandenburgia Cup 2013”

Turniej zapaśniczy Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013”. 27-28 września 2013 roku Frankfurt nad Odrą był areną zmagań zapaśników z 12 państw dzieci, młodzików i kadetów w zapasach styl klasyczny. W gronie 355 zawodników w turnieju udział wzięło 12 zawodników SKF „Olimp” Kostrzyn, którzy w tak mocnym turnieju zdobyli 4 medale. Klasą dla siebie był Wiktor Zaoborny, który bez problemów zwyciężył w walkach z reprezentantami Czech, Szwecji, Dani i Niemiec by w finale stoczyć bratobójczą walkę z Dawidem Sironiem, który w grupie też nie miał sobie równych przeciwników.

Ponadto w finale walczył również  Ryszard Bobrycki, który po morderczej walce uległ reprezentantowi Ukrainy. Kolejny medal zdobył utalentowany Eryk Szeter zajmując 3 miejsce, zwyciężając w walce o brązowy medal z reprezentantem Niemiec. Dobrze poczynali sobie również pozostali nasi zawodnicy, Paweł Łuczak przegra walkę z reprezentantem Danii zajmując V miejsce. Walkę o medal przegrał również Paweł Hendlik ulegając reprezentantowi Szwecji. Ponadto Maciej Czarnecki sklasyfikowany został na VI pozycji. Mimo przegranych walk dobrze walczyli również Patryk Mikołajczak, Jakub Owczarczyk, Aleksander Szymczak oraz Eliasz Zdzitowiecki ulegając medalistom tak mocnego turnieju.
Kolejny raz Wiktor Zaoborny został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju „Brandenburgia Cup 2013” a kolejne miejsca zajęli reprezentanci Ukrainy, Danii oraz Niemiec.
Dziękujemy za wsparcie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, potwierdzamy że inwestowanie w Kostrzyńskie zapasy i dział w zawodach dają gwarancję sukcesu.