Zapaśnicy z Kostrzyna nad Odrą poza zasięgiem

zapasyZapaśnicy z Kostrzyna nad Odrą poza zasięgiem. W sobotę 25 marca nasze Miasto było organizatorem drugiego rzutu Międzywojewódzkiej Regionalnej ligi dzieci i młodzików w zapasach i mocowaniu. Współorganizatorami tego turnieju byli także MOSiR oraz UKS "Jedynka" i SKF "Olimp" Kostrzyn. O puchar Burmistrza Miasta rywalizowało dziesięć drużyn i 125 młodych zapaśników. Walki rozgrywane były na trzech matach przez blisko pięć godzin. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał nasz Burmistrz Andrzej Kunt, który wspólnie z małżonką przez cały czas trwania zawodów mocno dopingowali naszych zapaśników.

zapasy

Duże wsparcie otrzymaliśmy także od kibiców, którzy bardzo żywiołowo reagowali na zwycięskie pojedynki kostrzyńskich zawodników. Tym bardziej bylo nam miło, że mogliśmy odwdzięczyć się naszym wiernym fanom zdobyciem pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej wyprzedzając na podium Śląsk Wrocław i Agros Żary.
W gronie medalistów z Kostrzyna nad Odrą znaleźli się: Oskar Piekutowski 1m, Nikodem Suchomel 1m, Alan Borkowski 1m, Marcel Kaczmarek 1m, Kewin Metel 2m, Adam Szymański 2m, Wojciech Cudak 2 m, Filip Iwaszko 2m, KonradAdamczewski 3m, JakubFrąckowiak 3m, MateuszBorysewicz 3m, BartoszZwoliński 3m, ŁukaszSawicki 3m, JakubSroka 3 m, AleksanderKolano 3m.


 Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!

{gallery}2017/03/zapasyLigaKostrzyn{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA