Zapaśnicy na spotkaniu z Burmistrzem.

W piątek 4 grudnia, w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kostrzyn nad Odrą, trójka medalistów Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach, które odbyły się w dniach 13-15 listopada w Kostrzynie nad Odrą często nazywana „Trzej Muszkieterowie” czy „Amigos”: Filip Iwaszko, Kacper Sobczyk i Wojciech Cudak. odebrała listy gratulacyjne oraz nagrody rzeczowe z rąk Burmistrza miasta Andrzeja Kunta oraz dyrektora MOSiR Zygmunta Mendelskiego. Złożono także podziękowania dla kadry trenerskiej oraz całego zarządu UKS „Jedynka” Kostrzyn nad Odrą, a list Gratulacyjny w imieniu zarządu odebrał trener Artur Żołna.

 

Burmistrz Andrzej Kunt, pogratulował młodym zapaśnikom wspaniałych wyników sportowych, podziękował za wspaniałą promocję naszego miasta w kraju, a w niedługim czasie także na matach Europy. Kolejnymi medalami kostrzyńscy zapaśnicy potwierdzili swoja klasę i już w pod koniec maja 2021 r. będą reprezentować Polskę oraz Kostrzyn nad Odrą na Mistrzostwach Europy Młodzików do lat 15, które odbędą się w Bułgarii.
W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Andrzej Kunt, wiceburmistrz Zbigniew Biedulski, dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski, radny Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Mariusz Staniszewski.

Składamy podziękowania za emocjonujące doznania sportowe oraz serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA