Zapaśnicy z ośmioma medalami w Bielawie

zapasy KostrzynKolejny sukces kostrzyńskich zapaśników w Bielawie. Bielawa była organizatorem 11 finałowego rzutu Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi Dzieci i Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach wzięło udział 137 zawodników z 10 klubów. Dla większości naszych zapaśników turniej w Bielawie był postawieniem przysłowiowej „kropki nad i „ w generalnej klasyfikacji międzywojewódzkiej. Lada dzień zostaną podliczone wszystkie starty i poznamy dziesięciu najlepszych całej ligi. Spodziewamy się, że wśród najlepszych znajdzie się kilku z naszego klubu. Na zawodach w Bielawie jak zwykle pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony zdobywając osiem medali.

 

Pierwsze miejsca zdobyli: Kewin Metel  38 kg, Remigiusz Mech 53 kg, Eryk Szterew 73 kg i Maciej Czarnecki 85 kg. Drugie lokaty zajęli Oskar Mech 27 kg oraz Radosław Kwiek 100 kg. Trzecie miejsca wywalczyli Konrad Kruszakin 66 kg i Marek Spyra 100 kg. Ponadto piąte lokaty wywalczyli: Nikodem Suchomel 29kg, Mateusz Borysewicz 35 kg, FilipGała  +60 kg, Michał Mysona 47 kg, Dawid Siroń i Konrad Rojek 53 kg, Jaworski Adrian 59 kg, Buda Miłosz 66 kg.


Sukcesem naszych zawodników jest również fakt, że 6 zapaśników okazało się najlepszymi w swoich kategoriach wagowych po zakończeniu całego cyklu turniejów a byli to: Kewin Metel, Wiktor Zaoborny, Remigiusz Mech, Eryk Szterew, Maciej Czarnecki, Konrad Rojek.
Osiągnięcie tak wysokich wyników możliwe było dzięki wsparciu środkami finansowymi otrzymanymi od Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą Andrzeja Kunta, oraz naszego sponsora Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!
Trenerzy: Artur Żołna i Antoni Żołna

Złoci medaliści:

Zapasy kostrzyn

Zapasy kostrzyn

Zapasy kostrzyn

Zapasy kostrzyn

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre