Zapaśnicy z medalami w Jeleniej Górze

zapasy KostrzynZapaśnicy z pięcioma złotymi i dwoma brązowymi medalami na Międzywojewódzkiej Regionalnej Lidze Młodzików w Jeleniej Górze. Kontynuacja sezonu zapaśniczego 2014 po przerwie wakacyjnej rozpoczęła się od bardzo udanego startu kostrzyńskiej ekipy 13.09 w Jeleniej Górze. W turnieju wzięło udział 143 zawodników z trzech województw (lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego) reprezentujących 12 klubów. Już od pierwszych walk nasi zawodnicy pokazali, że okres wakacji przeznaczyli nie tylko na odpoczynek, ale również na treningi w klubie oraz na obozach sportowych Kadry Województwa Młodzików w Łężeczkach i Narodowej Kadetów w Świeradowie Zdrój.

 

zapasy Kostrzyn

Najlepszą dyspozycję sportową wykazała piątka naszych zapaśników wygrywając wszystkie pojedynki i przy okazji bez straty punktów technicznych. Do grona najlepszych awansowali: Kewin Metel 38 kg, Wiktor Zaoborny 47 kg, Remigiusz Mech 53 kg, Eryk Szterew 73 kg i Maciej Czarnecki 85 kg. Pozostali zawodnicy również pokazali się z dobrej strony zajmując wysokie lokaty. Brązowe medale wywalczyli Oskar Mech 27 kg i Damian Korczala 66 kg. Piąte miejsca zajęli: Mateusz Borysewicz 35 kg, Konrad Rojek 47 kg, Konrad Kruszakin 66 kg, Pieczonka Bartosz 73 kg. Siódme miejsca w swoich kategoriach wagowych przypadły Adrianowi Jaworskiemu 59 kg. i Michałowi Mysonie 47 kg.
Po tak udanych zawodach Trenerzy Antoni i Artur Żołna ze spokojem patrzą w przyszłość planując następne starty zmierzające w efekcie do uzyskania przez kostrzyńską ekipę kolejnych medali rangi Mistrzostw Polski.
Już za tydzień informacja o wynikach zapaśników w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym Młodzików w Raciborzu.

 {gallery}2014/09/zapasy_jeleniagora{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre