• MPS w zapasach

    W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

    Read more
  • MMP Kadetów i Juniorów

    W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

    Read more
  • „Brandenburgia Cup 2013”

    Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

    Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

UKS „Jedynka“ zdobywa kolejne medale

UKS „Jedynka“ zdobywa medale na Międzynarodowym Turnieju „Memoriale Władysława Bajorka“ w Krakowie. W ubiegły weekend 25-26 października udaliśmy się do Krakowa aby wziąć udział w Międzynarodowym „Memoriale Władysława Bajorka“. Jest to jedna z największych zapaśniczych imprez organizowanych w kraju dla kilku grup wiekowych. Równocześnie są to ostatnie zawody-sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą już za tydzień w Raciborzu. W Krakowie na hali Tauron Areny na pięciu matach do rywalizacji sportowej stanęło aż 270 zawodników w tym również bardzo silne i liczne ekipy z Białorusi, Ukrainy i Norwegii.

Każdy kto miał do czynienia ze sportem wie, że sukces rodzi się w bólach. Było tak i tym razem. Na krakowskich matach zapaśniczy maraton trwał blisko osiem godzin i wystawił wszystkich sportowców na próbę. Dla czwórki naszych zawodników skończyło się to awansem do strefy medalowej, a dla pozostałych cennym sportowym doświadczeniem. Szczególne słowa uznania kierujemy do najmłodszych w naszej ekipie czyli Piotra Dąbrowskiego i Juliana Iwaszko, którzy po raz pierwszy startowali w tak wielkiej imprezie, a stoczyli piękne walki. Wszystkim zawodnikom należą się brawa za godne reprezentowanie klubu i miasta oraz wywalczenie czterech brązowych medali w zawodach rangi międzynarodowej.
W Krakowie wywalczyliśmy następujące lokaty:
3 m. Filip Iwaszko 38 kg (młodzik)
3 m. Wojciech Cudak 38 kg. (młodzik)
8 m. Kacper Sobczyk 38 kg. (młodzik)
5 m. Konrad Adamczewski 44 kg. (młodzik)
3 m. Kamil Kościukiewicz 48 kg. (młodzik)
9 m. Artur Zalewski 48 kg. (młodzik)
3 m. Aleksander Kolano 75 kg. (młodzik)
7 m. Piotr Dąbrowski 32 kg. (dzieci)
5 m. Julian Iwaszko 35 kg. (dzieci)

Drodzy kibice, nasi wierni fani i przyjaciele, trzymajcie mocno za nas kciuki ponieważ już za tydzień walczymy w Raciborzu na najważniejszym turnieju Młodzików czyli Mistrzostwach Polski. Zdobycie choćby jednego medalu będzie naszym wspaniałym sukcesem, ale po cichu liczymy na więcej ponieważ znamy potencjał zawodników Teamu UKS „Jedynka“ Kostrzyn nad Odrą.


Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów. Dziękujemy !!!
Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.


 {gallery}2019/10/zapasyKrakow{/gallery}

 

 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre