• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

„Rzutem na matę przed Koronavirusem“

„Rzutem na matę przed Koronavirusem“, 12 medali Zapaśników UKS „Jedynka“ w Starej Kamienicy. Dosłownie na kilka dni przed oficjalnym zakazem organizowania imprez sportowych w kraju w związku z Koronavirusem, udało nam się wystartować na pierwszych zawodach w bieżącym roku. W sobotę 7 marca stanęliśmy do walk w ,,X Memoriale IZERY CUP“ w Starej Kamienicy. Był to inauguracyjny turniej tegorocznych zmagań w ramach Międzywojewódzkiej ligi młodzików w zapasach klasycznych. W imprezie udział wzięło 153 zawodników z 15 klubów głównie reprezentujących województwa dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie. 

Obecni byli również nasi sąsiedzi z Niemiec zapaśnicy Franfurtu nad Odrą. UKS „Jedynka“ wystąpiła w 16 osobowym składzie. Nasi zawodnicy już na początku ligi zaprezentowali się wyśmienicie, a na ich szyjach zawisło aż 12 krążków: 6 złotych, 4 srebrne i 2 brązowe. Worek ciężko wywalczonych medali i zdobyte punkty wszystkich startujących zawodników dały nam zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej. Jest to sukces Całej drużyny UKS „JEDYNKA“ i jesteśmy bardzo dumni z występu każdego zawodnika. Oby tak dalej!

X MEMORIAŁ IZERY CUP - wywalczyliśmy następujące lokaty:
1 m. Kacper Sobczyk 38 kg. (młodzik)
1 m. Filip Iwaszko 41 kg (młodzik)
3 m. Wojciech Cudak 44 kg. (młodzik)
7 m. Konrad Adamczewski 52kg. (młodzik)
8 m. Artur Zalewski 52kg (młodzik)
5 m. Ernest Majchrzak 68kg.(młodzik)
2 m. Bartosz Jankowski 75kg.(młodzik)
2 m. Mietliński Bartosz 85 kg. (młodzik)
2 m. Mykyta Skrypyn 100 kg. (młodzik)
1 m. Piotr Dąbrowski 32 kg. (dzieci)
2 m. Gracjan Somerski 32kg.(dzieci)
1 m. Julian Iwaszko 38 kg. (dzieci)
3 m. Sebastian Adamczewski 42 kg. (dzieci)
5 m. Damian Nowak 42 kg. (dzieci)
1 m. Aleks Kusyń 50 kg. (dzieci)
1 m. Antoni Ludka 60 kg. (dzieci)

 Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów. Dziękujemy !!!

 {gallery}2020/03/zapasyStaraKamienica{/gallery}

Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre