• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

UKS ,,Jedynka‘‘ najlepsza na turnieju w Gorzowie Wlkp.

UKS ,,Jedynka‘‘ najlepsza na turnieju w Gorzowie Wielkopolskim i generalnej klasyfikacji ogólnopolskiej ligi dzieci i młodzików. Lepszego prezentu w przeddzień „Mikołajek” nie mogliśmy sobie wyobrazić i to na co po cichu liczyliśmy stało się faktem. Zwyciężyliśmy nie tylko ostatni turniej w Gorzowie Wlkp., ale co cieszy jeszcze bardziej, generalną klasyfikację najmocniejszej w Polsce, ogólnopolskiej ligi zapaśniczej dzieci i młodzików. Aby pomieścić wszystkie medale zdobyte na matach gorzowskiego turnieju faktycznie potrzebny był „mikołajowy wór” ponieważ wywalczyliśmy ich aż 17 !!! Z taką ilością indywidualnych zdobyczy nie mogło być inaczej i ponownie stanęliśmy na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji drużynowej. Wielkie słowa pochwały i podziękowania dla wszystkich zawodników, którzy do ostatniego sędziowskiego gwizdka walczyli na nasz wspólny, końcowy sukces.

Dziękujemy: S.Kunt, A.Retwińskiemu, A.Somyk, S.Ynnyk, P.Dąbrowskiemu, G.Somerskiemu, F.Molczyk, S.Adamczewskiemu, J.Iwaszko, D.Nowak, A.Kusyń, A.Ludka, D.Okhrimenko, F.Iwaszko, K.Sobczyk, W.Cudak, A.Zalewskiemu, F.Grzywacz, K.Adamczewskiemu, A.Kolano, E.Majchrzak, B.Mietlińskiemu, M.Skrypyn. W imieniu trenerów dziękujemy również całemu zarządowi i grupie rodziców naszych zawodników, którzy zawsze są z nami i bezinteresownie służą pomocą w drodze do wspólnego sukcesu.
Zdobycie pierwszego miejsca w generalnej klasyfikacji najmocniejszej w kraju, ogólnopolskiej ligi zapaśniczej dzieci i młodzików to dla nas olbrzymia satysfakcja i duże osiągnięcie sportowe. Wynik ten cieszy podwójnie ponieważ udało nam się wyprzedzić „KS Sobieski Poznań”, który na niedawno odbytych Mistrzostwach Polski Młodzików w Kostrzynie nad Odrą zasłużenie zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Co prawda czas rocznych podsumowań i podziękowań jeszcze chwilę przed nami, ale w kontekście ligi i zawodów zapaśniczych, właśnie w tym miejscu jako pierwszym, dziękujemy Wszystkim Klubom ich Trenerom i Zawodnikom z którymi mamy możliwość zdrowej, sportowej rywalizacji. Dzięki Wam stajemy się silniejsi i wytrwalsi w przełamywaniu kolejnych barier, które stoją na drodze sportowych marzeń i celów każdego przyszłego Mistrza.

Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów.
Dziękujemy !!!
Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

{gallery}2020/12/zapasyGorzow{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre