• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Zapaśnicy na spotkaniu z Burmistrzem.

W piątek 4 grudnia, w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kostrzyn nad Odrą, trójka medalistów Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach, które odbyły się w dniach 13-15 listopada w Kostrzynie nad Odrą często nazywana „Trzej Muszkieterowie” czy „Amigos”: Filip Iwaszko, Kacper Sobczyk i Wojciech Cudak. odebrała listy gratulacyjne oraz nagrody rzeczowe z rąk Burmistrza miasta Andrzeja Kunta oraz dyrektora MOSiR Zygmunta Mendelskiego. Złożono także podziękowania dla kadry trenerskiej oraz całego zarządu UKS „Jedynka” Kostrzyn nad Odrą, a list Gratulacyjny w imieniu zarządu odebrał trener Artur Żołna.

 

Burmistrz Andrzej Kunt, pogratulował młodym zapaśnikom wspaniałych wyników sportowych, podziękował za wspaniałą promocję naszego miasta w kraju, a w niedługim czasie także na matach Europy. Kolejnymi medalami kostrzyńscy zapaśnicy potwierdzili swoja klasę i już w pod koniec maja 2021 r. będą reprezentować Polskę oraz Kostrzyn nad Odrą na Mistrzostwach Europy Młodzików do lat 15, które odbędą się w Bułgarii.
W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Andrzej Kunt, wiceburmistrz Zbigniew Biedulski, dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski, radny Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Mariusz Staniszewski.

Składamy podziękowania za emocjonujące doznania sportowe oraz serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre