• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

9 medali zapaśników w Żarach

9 medali zapaśników na Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Żarach. W niedzielę 8 listopada w Żarach odbył się kolejny turniej w ramach Międzywojewódzkiej ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych. Na trzech matach rywalizowało 94 zawodników z 13 klubów reprezentujących województwa: dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie. UKS “Jedynka“ wystąpił w 11 osobowym, celowo mocno okrojonym składzie. Kilku zawodników pozostawiliśmy w domu, aby zbierali siły na zbliżające się dużymi krokami Mistrzostwa Polski Młodzików w Kostrzynie nad Odrą. Mimo mniejszego składu ponownie udowodniliśmy jako drużyna, że systematyczne treningi nie idą na marne tylko procentują wspaniałymi wynikami. W Żarach po pięknych pojedynkach mogliśmy cieszyć się ze zdobycia 9 krążków: 3 złotych, 2 srebrnych i 4 brązowych. W klasyfikacji drużynowej znów stanęliśmy na podium zajmując trzecia lokatę.


Wywalczyliśmy następujące pozycje:

2 m. Danylo Okhrimenko 38kg. (młodzik)
3 m. Artur Zalewski 52kg (młodzik)
3 m. Fabian Grzywacz 62kg. (młodzik)
5 m. Mietliński Bartosz 85 kg. (młodzik)
3 m. Mykyta Skrypyn +85 kg. (młodzik)
1 m. Serhii Vynnyk 35 kg. (dzieci)
1 m. Piotr Dąbrowski 38kg. (dzieci)
3 m. Gracjan Somerski 38kg. (dzieci)
5 m. Oktawiusz Maleńki 38kg. (dzieci)
2 m. Julian Iwaszko 42kg. (dzieci)
1 m. Antoni Ludka +60 kg. (dzieci)

Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów. Dziękujemy !!!
Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

{gallery}2020/11/zapasyZary{/gallery}

 

 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre