• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

10 medali Zapaśników UKS „Jedynka“ w Poznaniu

10 medali Zapaśników UKS „Jedynka“ w Poznaniu. Młodzi zapaśnicy „Jedynki“ zaliczają kolejny udany występ. Tym razem w sobotę 10 października stanęliśmy do rywalizacji w silnie obsadzonym „XIV Międzynarodowym Memoriale Józefa Moczyńskiego“, który był kolejnym turniejem tegorocznych zmagań w ramach międzywojewódzkiej ligi młodzików w zapasach klasycznych. W imprezie udział wzięło 137 zawodników z 14 klubów w tym zagraniczna ekipa z Holandii. UKS „Jedynka“ wystąpiła w 16 osobowym składzie. Na zapaśniczych matach KS Sobieski Poznań nasi zawodnicy awansowali aż do 9 finałów. W końcowym efekcie wywalczyliśmy 6 złotych medali: A.Ludka, F.Iwaszko, K.Sobczyk, W.Cudak, N.Troczyński, B.Mietliński, 3 srebrne; P.Dąbrowski, D.Okhrimenko, A.Kolano. Do zdobyczy medalowych brązowy krążęk dołożył nasz nowy młody zawodnik S. Vynnyk.

Wspaniały występ całej ekipy został przypieczętowany drugim miejscem w klasyfikacji drużynowej. Pierwsza lokata przypadła zawodnikom gospodarzy KS Sobieski. Brawa należą się całej drużynie za waleczną postawę na macie !!!

W ,,XIV Międzynarodowym Memoriale Józefa Moczyńskiego“ - wywalczyliśmy następujące lokaty:
2 m. Danylo Okhrimenko 38kg. (młodzik)
1 m. Filip Iwaszko 41 kg. (młodzik)
1 m. Kacper Sobczyk 44 kg. (młodzik)
1 m. Wojciech Cudak 48 kg. (młodzik)
1 m. Nataniel Troczyński 52kg.(młodzik)
5 m. Artur Zalewski 52kg (młodzik)
2 m. Aleksander Kolano 68kg. (młodzik)
1 m. Mietliński Bartosz 85 kg. (młodzik)
7 m. Mykyta Skrypyn +85 kg. (młodzik)
3 m. Serhii Vynnyk 35 kg. (dzieci)
5 m. Gracjan Somerski 35kg. (dzieci)
1 m. Piotr Dąbrowski 38kg. (dzieci)
5 m. Julian Iwaszko 42kg. (dzieci)
5 m. Damian Nowak 46kg. (dzieci)
7 m. Aleks Kusyń 60 kg. (dzieci)
1 m. Antoni Ludka +60 kg. (dzieci)

 

Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów. Dziękujemy !!!

Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

{gallery}2020/10/zapasdyPoznan{/gallery}

 

 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre