• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Zapaśnicy UKS ,,Jedynka‘‘ wygrywają ,,IV Memoriał im. Władysława Stolarczyka”

Zapaśnicy UKS ,,Jedynka‘‘ wygrywają ,,IV Memoriał im. Władysława Stolarczyka” w Bielawie. Szesnastoosobowa ekipa zapaśników UKS „Jedynka” w ubiegły weekend udała się na kolejny turniej w ramach Międzywojewódzkiej ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych. Nasi zawodnicy napędzeni sukcesem z Mistrzostw Polski Młodzików w Kostrzynie nad Odrą, w pełnej gotowości sportowej i psychicznej, stawili się do turnieju w Bielawie już w piątek 27 listopada w celu uniknięcia zmęczenia podróżą. W sobotę rano widząc wypoczętych i uśmiechniętych zawodników byliśmy przekonani, że była to dobra decyzja, a sportowa dyspozycja i końcowe wyniki całej drużyny tylko potwierdziły jej słuszność.

Zawodnicy skoncentrowani na swoich celach i zadaniach, z walki na walkę pokazywali wysokie umiejętności techniczno-taktyczne i wolę zwycięstwa. Maksymalne zaangażowanie całej ekipy „Jedynki” przerodziło się w efektywny rezultat końcowy i zdobycie aż 14 medali indywidualnie. Wspaniały występ naszej drużyny został przypieczętowany pierwszym miejscem w klasyfikacji drużynowej !!! Brawa dla Wszystkich za waleczną postawę na macie !!!

W ,,IV Memoriale im. Władysława Stolarczyka” wywalczyliśmy następujące lokaty:

3 m. Danylo Okhrimenko 38kg. (młodzik)

1 m. Filip Iwaszko 41kg.(młodzik)

1 m. Kacper Sobczyk 44kg.(młodzik)

1 m. Wojciech Cudak 48kg.(młodzik)

3 m. Artur Zalewski 52kg (młodzik)

2 m. Fabian Grzywacz 62kg. (młodzik)

1 m. Aleksander Kolano 68kg.(młodzik)

5 m. Mietliński Bartosz 85 kg. (młodzik)

3 m. Mykyta Skrypyn +85 kg. (młodzik)

2 m. Serhii Vynnyk 35 kg. (dzieci)

1 m. Piotr Dąbrowski 35kg. (dzieci)

1 m. Gracjan Somerski 38kg. (dzieci)

3 m. Filip Molczyk 38kg. (dzieci)

3 m. Julian Iwaszko 42kg. (dzieci)

3 m. Damian Nowak 46 kg. (dzieci)

5 m. Aleks Kusyń 60kg.(dzieci)

Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów.

Dziękujemy !!! Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

{gallery}2020/12/bielawa2020{/gallery}

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre