• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

Mateusz Borysewicz zwycięzcą II Pucharu Polski Kadetów w Raciborzu.

Złoty Borys, Mateusz Borysewicz zwycięzcą II Pucharu Polski Kadetów w Raciborzu. W dniach 26-28 marca w Raciborzu odbył się II Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym, w którym udział wzięło 186 zawodników. Były to jednocześnie kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata ora Europy. Znakomicie na tych kwalifikacjach zaprezentował się reprezentant Kostrzyna nad Odrą Mateusz Borysewicz wygrywając wszystkie swoje walki i zajmując pierwsze miejsce w kategorii 72 kg. 

Mateusz to ścisła krajowa czołówka zapaśników w tej kategorii wagowej co udowodnił w tym turnieju wygrywając 6 walk z których najważniejsza to pojedynek ćwierćfinałowy z Arturem Pikiem z Pabianic wygrana 9:1 na przewagę techniczną, także w walce finałowej Mateusz nie dał szans swojemu przeciwnikowi Marcinowi Szymiczkowi pokonując go 11:0. Nieźle poczynali sobie także pozostali zapaśnicy z Kostrzyna nad Odrą z których jeszcze dwóch walczyło o brązowe medale, a byli to Lucjan Rojewski oraz Kacper Chmielewski okazało się jednak, że jeszcze trochę im brakuje by zacząć stawać na podium i ostatecznie obaj zajęli piąte miejsca. Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca, Natan Zientek – 7, Oskar Piekutowski – 9, Denis Franchuk – 15 i przed nimi jeszcze dużo pracy aby także o nich zrobiło się głośno w sportowym światku zapaśniczym. Dziękując zawodnikom za dobrą postawę życzymy im aby już w finałach Ogólnopolskiej olimpiady Młodzieży w Łodzi zrealizowali swoje plany a marzenia stały się faktem. Dziękujemy kostrzyńskim kibicom i fanom, którzy szczególnie podczas zawodów dodają nam wiele siły i mocy. Dziękujemy wspierającym nas w II Pucharze Polski w Raciborzu sponsorom:

 • Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej,
 • Miejskim Zakładom Komunalnym w Kostrzynie nad Odrą,
 • Intermarche Kostrzyn nad Odrą,
 • Zakładowi mechaniki samochodowej Ryszarda Nagórnego.

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre