Zapaśnicy bardzo udanie otwierają sezon 

zapasyZapaśnicy bardzo udanie otwierają sezon zapaśniczy 2019. Dla kostrzyńskich zapaśników przyszedł czas na rozpoczęcie nowego sezonu. W sobotę 9 lutego pojechaliśmy rywalizować na otwartych Mistrzostwach Miasta Poznania "VII Memoriale Bogdana Brody". Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się aż tak wysokiej frekwencji ponieważ wspólnie z naszą ekipą do rywalizacji stanęło 140 zawodników przedstawicieli grupy dzieci i młodzików. Było z kim powalczyć. Cieszymy się bardzo, że wszyscy chłopcy stoczyli po kilka wartościowych pojedynków i wywalczyli jedenaście medali. Śmiało możemy rokować, że ten rok będzie równie obiecujący i udany jak poprzedni gdzie wywalczyliśmy dwa medale na Mistrzostwach Polski Modzików w Janowie Lubelskim.

Nasza młoda ekipa jest bardzo silna co wynika z poważnego podejścia do treningów i wspaniałej atmasfery panującej w klubie. Tą atmosferę budują nie tylko chłopcy, ale również ich rodzice, trenerzy i oczywiście nasi sponsorzy.
W Poznaniu udało nam się wywalczyć następujące lokaty:
1 miejsca - Piotr Dąbrowski 28 kg, Wojciech Cudak 34 kg, Filip Iwaszko 36 kg, Julian Iwaszko 38 kg, Mateusz Borysewicz Woźnicki 59 kg,
2 miejsce - Kcper Sobczyk 34 kg, który w finale przegrał z naszym Wojtkiem Cudakiem,
3 miejsca - Seweryn Kunt 25 kg, Dawid Kopka i Aleks Kusyń 46 kg, Artur Zalewski 48 kg, Fabian Grzywacz 59 kg,
5 miejsca - Sebastian Adamczewski 38 kg, Damian Nowak 40 kg, Bartosz Jankowski 73 kg,


Ciągły rozwój UKS "Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów: Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. oraz Telemond Holding Dziękujemy !!!Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA