W Wałbrzychu zdobyliśmy 10 medali

zapasyDrugi Rzut Międzywojewódzkiej zapaśniczej ligi za nami. W Wałbrzychu zdobyliśmy 10 medali. Drugi rzut Międzywojewódzkiej Regionalnej ligi dzieci i młodzików odbył się 13 kwietnia w Wałbrzychu. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Piętnastoosobowa ekipa UKS „Jedynka“ była jedną z 12 startujących drużyn, a w zawodach wystartowało ponad 100 zawodników. Podczas pięciogodzinnego turnieju rozgrywanego na czterech matach stoczyliśmy kilkadziesiąt wspaniałych i emocjonujących pojedynków. Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszą młodzież, która kolejny raz udowodniła, że chce dążyć do jak największych sportowych osiągnięć. W naszym teamie wystąpiły nowe nazwiska, które udowodniły, że od pierwszej imprezy chcą zdobywać medale np. 1m. - Gracjan Somerski 27 kg. i 3 m. Bartosz Mietliński 85 kg. Brawo chłopaki !


Należy również wspomnieć, że od początku bieżącego sezonu, kilku naszych zawodników jest w ścisłej czołówce i zawsze zajmują miejsca na podium. Należą do nich: Kacper Sobczyk, Filip Iwaszko, Julian Iwaszko, Wojciech Cudak, Fabian Grzywacz, Aleks Kusyń. Jest to nie lada wyczyn. Super chłopaki !
Podsumowanie osiągnięć:
1 m. Gracjan Somerski 27 kg. (dzieci)
1 m. Julian Iwaszko 35 kg. (dzieci)
1 m. Kacper Sobczyk 35 kg (młodzik)
1 m. Iwaszko Filip 38 kg. (młodzik)
2 m. Aleks Kusyń 50 kg. (dzieci)
2 m. Fabian Grzywacz 57 kg. (młodzik)
2 m. Cudak Wojciech 38 kg. (młodzik)
3 m. Adamczewski Konrad 44 kg. (młodzik)
3 m. Nowak Damian 42 kg. (dzieci)
3 m. Mietliński Bartosz 85 kg. (młodzik)
5 m. Adamczewski Sebastian 42 kg.
5 m. Kościukiewicz Kamil 52 kg. (młodzik)
5 m. Zalewski Artur 48 kg. (młodzik)
5 m. Jankowski Bartosz 68 kg. (młodzik)
5 m. Mykyta Skrypyn 85 kg. (młodzik)


Ciągły rozwój UKS „Jedynka" i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszych sponsorów. Dziękujemy !!!Trenerzy: Artur Żołna i Mariusz Torbiczuk.

{gallery}2019/04/zapasyWalbrzych{/gallery}

 

 

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA