10 medali w Zgorzelcu

Dziesięć medali dla zapaśników na zawodach w Zgorzelcu. W niedzielę 10 listopada w Zgorzelcu odbył się przedostatni Turniej zapaśniczy w ramach Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligii Dzieci i Młodzików. W zawodach startowało 152 zawodników z 10 klubów. Kostrzyn nad Odrą reprezentowało 14 zapaśników. Nasi chłopcy już od pierwszych pojedynków pokazali swoim przeciwnikom, że są w świetnej dyspozycji i zamierzają walczyć o najwyższe lokaty. Do worka z medalami powędrowało aż pięć złotych krążków i tyle samo brązowych.

 

Najlepszymi w swoich kategoriach wagowych zostali: Konrad Rojek, Wiktor Zaoborny, Remigiusz Mech, Eliasz Zdzitowiecki i Ryszard Bobrycki. Trzecie miejsca wywalczyli: Damian Korczala, Paweł Łuczak, Eryk Szterew, Patryk Mikołajczak i Maciej Czarnecki. Ponadto piąte lokaty zdobyli: Aleksander Szymczak, Mateusz Borysewicz, Fabian Spychała i Kewin Metel. Oczywiście tak mocno wypchanym workiem z medalami mogła się tylko pochwalić ekipa z Kostrzyna nad Odrą bezdyskusyjnie zdobywając pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Naszych wiernych kibiców prosimy o trzymanie kciuków bo 23 listopada walczymy na Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych w Warszawie.

Artur Żołna

{gallery}zawody2013/zgorzelec{/gallery}

Kolejna impreza wspierana przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną dała nam większe możliwości kontaktu z przedstawicielami innych klubów i nadzieje na medale z kolejnych imprez rangi mistrzowskiej.

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre