• MPS w zapasach

  W dniach 26/27 kwietnia gościliśmy w Kostrzynie najlepszych aktualnie w Polsce seniorów w zapasach(styl klasyczny), którzy brali udział w 83. Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach styl klasyczny.

  Read more
 • MMP Kadetów i Juniorów

  W dniach 04-06 kwietnia w  Hali sportowej Zespołu Szkół w Kostrzynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

  Read more
 • „Brandenburgia Cup 2013”

  Sukces SKF "Olimp" - Cztery medale kostrzyńskich zapaśników w międzynarodowym turnieju „Brandenburgia Cup 2013” we Frankfurcie nad Odrą.

  Read more

Galeria Video

Video MPS w zapasach

7 medali w Żarach

Zapaśnicy rozpoczęli nowy sezon Turniejem Międzywojewódzkiej Regionalnej Ligi Dzieci i Młodzików, który odbył się w Żarach 25 stycznia. Impreza ta otworzyła równocześnie cykl dziesięciu międzywojewódzkich rozgrywek na których startują wszystkie zapaśnicze kluby z województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Punkty zdobyte na każdym rzucie liczą się do końcowego rankingu tym samym wyłaniając najlepszy klub i najlepszych zawodników całej Ligi. Pomimo początku roku i okresu przygotowawczego nasz pierwszy start okazał się bardzo udany. Chłopcy od pierwszych pojedynków pokazali, że są w dobrej dyspozycji i będą walczyć o najwyższe lokaty. Drużyna zdobyła w sumie siedem medali: trzy złote, jeden srebrny i trzy brązowe.

 

Najlepszymi w swoich kategoriach wagowych okazali się: Wiktor Zaoborny, Remigiusz Mech i Eryk Szterew. Drugie miejsce zdobył Kewin Metel, a trzecie lokaty wywalczyli: Konrad Rojek, Patryk Stańczak i Maciej Czarnecki. Piąte miejsca zdobyli: Mateusz Borysewicz, Damian Korczala, Konrad Kruszakin i Tomasz Krupa. W klasyfikacji drużynowej uplasowaliśmy się na wysokim drugim miejscu tuż za gospodarzami turnieju ekipą Agrosu Żary.

Kostrzyńskie Zapasy wspierają

 

kssse

mosir kostrzyn

IKAA

MZK Kostrzyn

IKAA

wendre